MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » AİLESİNDEN AYRI YAŞAYAN HASTA ADAMA GÜLPINAR SAHİP ÇIKTI
AİLESİNDEN AYRI YAŞAYAN HASTA ADAMA GÜLPINAR SAHİP ÇIKTI
AİLESİNDEN AYRI YAŞAYAN HASTA ADAMA GÜLPINAR SAHİP ÇIKTI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 12 yıldır ailesinden ayrı yaşayan yaşlı ve hasta yaşlı adama Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Kasım Gülpınar sahip çıktı.

 

Siverek Bağlar Mahallesinde 12 yıldır ailesinden ayrı yaşayan Prostat kanseri hastası 68 yaşındaki Sefer Tektaş’a Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar sahip çıktı.

 

Gülpınar’ın talimatları doğrultusunda Siverek Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Karakaş ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak, yaşlı adamı evinde ziyaret ederek, Milletvekili Kasım Gülpınar’ın selamlarını iletti.

 

Milletvekili Kasım Gülpınar’ın Sefer Tektaş’ın durumunu öğrenir öğrenmez, konuyu yakından takip ettiğini belirten Siverek Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Karakaş,” Biz bugün buraya Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Mehmet Kasım Gülpınar’ın talimatları doğrultusunda geldik.

 

Sefer amcanın durumunu yerinde inceledik ve gördük, hem maddi sıkıntıları ve hem de rahatsızlığı var, bizde bu sorunlarını gidermek ve yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Hastalığı konusunda da hastaneyle görüştük, gerekirse ya Şanlıurfa yada Diyarbakır’a götürüp tetkiklerini tekrardan yapıp gerekli tedavisinin yapılması için gerekenleri yapacağız.” Dedi

 

Milletvekili Kasım Gülpınar’a kendisiyle ilgilendiği için çok teşekkür eden Sefer Tektaş,” Milletvekilimiz hastalığımı duyar duymaz hemen arkadaşları yollamış ve gidin ilgilenin demiş, kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Gülpınar ailesi çok iyi bir ailedir, her zaman garibanların yanında olmuştur.” Diye konuştu.

Galeri
📆 17 Temmuz 2020 Cuma 14:36   ·   💬 0 yorum   👀 2.337 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR