MENÜ ☰
AK PARTİ SİVEREK ADAYINA YOĞUN İLGİ
AK PARTİ SİVEREK ADAYINA YOĞUN İLGİ

AYDINI BİNLERCE SİVEREKLİ KARŞILADI

 

AK Parti’nin Şanlıurfa İlçe adayları binlerce kişi havaalanında, davul-zurna eşliğinde görkemli bir şekilde karşıladı. Binlerce kişinin akın ettiği havalimanında uzun araç kuyrukları oluşurken polis de güvenlik ünlemi aldı.

Ankara’dan havayolu ile gelen GAP Havalimanında binlerce kişi tarafından davul-zurna eşliğinde görkemli bir şekilde karşılanan AK Parti’nin ilçe Belediye başkan adaylarını binlerce vatandaş tarafından karşıladı.

AK Parti milletvekilleri, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Parti teşkilatı ile birlikte çıkışa ilerleyen ilçe adayları tebrik etmek isteyen vatandaşlar zaman zaman izdihama neden oldu.

Binlerce kişi tarafından yoğun ilgi gösterilen adaylar, daha sonra bindiği araçlarla ilçelerine hareket ettiler.

SİVEREK ADAYINA YOĞUN İLGİ

Siverek adayı olan Şeyhmus Aydın’a ilçesinde yoğun ilgi gördü. Şeyhmus Aydın’ı havaalanında karşılayan kalabalık ilçe girişinde adeta mahşer gününü anımsattı.

Davul zurna ve sloganlarla karşılana Aydın daha sonra ilçe binasına geçerek burada partililere Kürtçe ve Türkçe hitapta bulundu. Parti binasında vatandaşlarla selamlaşan Aydın’a parti yöneticileri de eşlik etti.

📆 23 Ocak 2019 Çarşamba 14:08   ·   💬 0 yorum   👀 468 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

23 EYLÜL ÇARŞAMBA (www.siverekgazeteleri.com)
22 EYLÜL SALI (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR