MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » BABASININ ÇEYREK ASIR MUHTARLIK YAPTIĞI MAHALLEYE MUHTAR ADAYI OLDU
BABASININ ÇEYREK ASIR MUHTARLIK YAPTIĞI MAHALLEYE MUHTAR ADAYI OLDU
BABASININ ÇEYREK ASIR MUHTARLIK YAPTIĞI MAHALLEYE MUHTAR ADAYI OLDU

Siverek ilçesinin en eski mahallerinden biri olan Hasançelebi Mahallesinde çeyrek asır muhtarlık görevini başarıyla sürdüren eski Mahalle Muhtarı Cemil Küçükbayrak’ın oğlu Süleyman Küçükbayrak babasının vefatıyla bıraktığı muhtarlık mührüne talip oldu.

Babasının uzun yıllar muhtarlık döneminde sadece Mahallenin muhtarı olmadığını Hasançelebi Mahallesinin ağabeyi olduğuna dikkat çeken muhtar adayı Süleyman Küçükbayrak gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti

Babamın Muhtarlık döneminde kıt imkânlarla mahalleye hizmet vermeye çabalıyordu, kapımız gece gündüz mahalle sakinlerine açıktı sadece muhtarlık müdürü için değil, başı darda olan, derdi olan yaşlı çaresiz insanlara açıktı.

Babam ölümüne kadar hakkıyla dürüst bir şekilde görevini yaptı. Amacım babamım ölümü nedeniyle yarım bıraktığı dürüstlük bayrağını taşımak istiyorum.

Mahallemizin birinci sorunu metruke evlerdir, mahallede kentsel dönüşümün yapılarak bu çirkin ve harabe yapıları ortadan kaldırmak için devletin tüm kurumlarıyla istişareler yaparak sorunu çözmek için mücadele vereceğim, babamın halka bıraktığı dostluk, kardeşlik kapısını açık tutmak için aday oldum. Tüm mahalle sakinlerinden, gençlerden yaşlılardan destek bekliyorum”  dedi.

Galeri
📆 06 Şubat 2019 Çarşamba 15:58   ·   💬 0 yorum   👀 953 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)
17 EYLÜL 2020 PERŞEMBE  (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR