MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Başhekimliğe Muhammed Tosun Atandı Şanlıurfa’nın Siverek Devlet Hastanesi Başhekimliğine Üroloji Uzmanı Doktor Muhammed Tosun Atandı
Başhekimliğe Muhammed Tosun Atandı Şanlıurfa’nın Siverek Devlet Hastanesi Başhekimliğine Üroloji Uzmanı Doktor Muhammed Tosun Atandı
Başhekimliğe Muhammed Tosun Atandı Şanlıurfa’nın Siverek Devlet  Hastanesi Başhekimliğine Üroloji Uzmanı Doktor Muhammed Tosun Atandı

Eski başhekim Mehmet Celaloğlu’nun Ekim ayında istifa etmesinin ardından bir süre boş kalan başhekimlik makamına hastanede görev yapan Uzman Doktor Muhammed Tosun getirildi. Sağlık Bakanlığı tarafından asaleten başhekimlik görevine atanan Muhammed Tosun, ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Toplantıda gazetecilere hastane hakkında bilgi veren Tosun, verilen hizmetleri anlattı. İlçede yaklaşık 750 evde bakım hastasının olduğunu dile getiren başhekim, hastanedeki iş yükünü anlattı.

Mamografi cihazımız hizmet vermeye başladı Daha önce hastanede eksik olan birçok cihazın tamamlanmaya başladığını belirten Tosun, “Meme kanserinde erken teşhisinin önemi herkesçe bilinir ki basit bir işlem için hastalarımızın şehir dışına çıkmaması adına Mamografi cihazımız kısa süre önce hizmet vermeye başladı.” dedi.

Doktor açığımız hızlan kapanıyor Sağlık Bakanlığı tarafından son atama ile Siverek ilçesine 6 uzman doktorun daha atandığını söyleyen başhekim Muhammed Tosun, yeni doktor atamalarının yapılması için girişimlerinin sürdüğünü ifade etti.

Bebek dostu hastane belgemizi aldık Hastane koşullarının iyileştirilmesi adına çalışmalarını yürüttüklerini de ifade eden Muhammed Tosun, “Yakın zamanda yaptığımız iyileştirmeler sonucu hastanemiz adına sevindirici bir gelişme yaşadık ve bebek dostu hastane belgemizi aldık.

Aslında bütün bu iyileştirmeler hem hastanemiz hem şehrimiz adına olumlu gelişmelerdir. Sonuçta bu belgelerin alınabilmesi için belirli iyileştirme ve çalışma gerektiriyor. diye konuştu.

Tosun, yaklaşık iki saat süren toplantının ardından gazetecilerden hizmetlerin yayınlanması konusunda destek istedi. Toplantıya başhekim yardımcılarının yanı sıra idari ve mali işler müdür ve yardımcıları katıldı.

 

 

Galeri
📆 11 Mart 2019 Pazartesi 15:02   ·   💬 0 yorum   👀 792 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR