MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN  GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

Mahalli İdareler Genel Seçiminin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zeynel Abidin Beyazgül, gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından bir mesaj yayımladı.

“Saygıdeğer Hemşerilerim, 17 yıldır samimiyet, gayret ve tevazu ile bu davanın sekteye uğramaması için canla başla çalışan, her zaman liderinin ve AK davasının yanında dimdik duran Şanı Büyük Şanlıurfalılar; Demokrasinin en güzel tezahürlerinden olan bu mutlu günümüzde, AK Belediyeciliğin bayrak devir tesliminde, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum.
31 Mart Yerel Yönetim Seçimleri tüm dünyanın, dostun, düşmanın ve İslâm Âleminin dikkat kesildiği bir seçimdi ve bu seçim hakikaten Bir beka meseleydi. Sizlerde bunun farkındalığıyla sandıklara gidip; bayrak inmesin, ezan dinmesin şuuruyla emaneti ehline teslim ettiniz.
Omuzumuzdaki yükün farkındayız. Yılmadık, yorulmadık ve yılmayıp, yorulmayacağız. Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık, kapılmayacağız. Bu kutlu yürüyüşün menzile varacağından bir an olsun şüphe duymadık”
“MİLLETİMİZE GÜVENDİK VE ALLAH’A TEVEKKÜL ETTİK”
“Rabbime hamdolsun ki; Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek, AK Parti hizmetlerini kalıcı hale getirecek ve hizmetlerin üzerine yeni hizmetler katacak zorlu bir seçimi hemşehrilerimizin gayreti ve Allah’ın inayeti ile %60,8’lik bir zaferle kazandık.
Bugün Büyükşehir’in ikinci dönemini başlatmak üzere, projeleriyle Şanlıurfa’mıza güzel hizmetlerde bulunan Sayın Nihat Çiftçi Başkanımızdan hizmet bayrağını teslim aldık. Bundan böyle emanetiniz emanetimizdir.
Bir medeniyet tasavvuru ile gelecek kuşaklara sağlıklı bir kent bırakmak için, bugüne kadar yaptığımız çalışmaları, bundan sonra da Büyükşehir Belediyesi çatısı altında sürdüreceğiz. Bu şehre bugüne kadar katkısı olan herkese şükranlarımı ifade etmek istiyorum. Celalettin Beye ve Nihat Beye hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum”
“EN BÜYÜK PROJEM; İKİ MİLYON URFALININ KARDEŞLİĞİDİR”
“İki milyon Urfalının kardeşliği şuuru ile Urfa’mızın her köşesindeki her kardeşimize hiç kimseyi ötekileştirmeden ulaşacağız” diyen Başkan Beyazgül, “Urfa’nın maneviyat şehri, tarih şehri ve turizm şehri olması için tüm değerlerini, tüm Urfalılarla birlikte, beraberce gün yüzüne çıkaracağız.
Urfa’yı tüm değerleriyle yeniden ayağa kaldıracak çalışmalarımıza hızla başlayacağız.
Bunları yaparken halkla iç içe olacağız ve şehrimizi şahısların menfaatine feda etmeyeceğiz.
Sizlerle beraber, sizin için çalışacağız.
Şehrimizin öncelikleri, bizim önceliklerimiz olacaktır. Şeffaf, adil ve kurumsal bir belediyecilik ile daha yaşanılabilir bir kent hedefimiz olacaktır. Her şeye açık, işini bilen ve Urfa’yı ileriye taşıyacak bir yönetim göreceksiniz. Tüm kurumları ve şahıslarıyla bu şehrin değerlerinin ortak aklıyla daha ileriye gideceğiz.
Bunları yapabilmemizin olmazsa olmazı, disiplinli ve taşları yerli yerince oturup, kurumsallaşmış bir belediyecilikle birlikte başaracağız. Hizmetlerimizi kurumsal standartlarla,
ayırım yapmadan ve iki milyon Urfalıyı kucaklayarak gerçekleştireceğiz ve bunu tüm Urfa ile birlikte yapacağız”
“SAMİMİYET, GAYRET VE TEVAZU İLE HİZMET EDECEĞİZ”
“Her sivil toplum kuruluşunun projelerini değerlendireceğiz. Projelerimizi ilgili paydaşlarla paylaşıp, beraberce daha iyi ve güzele yol alacağız. Örnek projeleri Urfa’da gerçekleştireceğiz. Bu yıl Göbeklitepe yılı ve gelecek yıl da Urfa’mızın Kurtuluşunun 100. Yıl dönümü, Bunlar Urfa’ya layık bir şekilde Urfalılarla kutlanacaktır. Samimiyet, Gayret ve Tevazu ile hizmet edeceğiz.
Sizlerden de sabır, dua ve destek bekliyorum. Daha güzel bir Urfa için; tüm vekillerimiz, mülki amirlerimiz, belediye başkanlarımız, kamu kurum ve kuruluşlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve şehrimizin tüm dinamikleriyle birlikte hareket edip öce Urfa diyeceğiz.
“HEP BİRLİKTE ŞANLIURFA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Bu duygu ve düşüncelerle Tüm hemşehrilerimize, teşkilatlarımıza, milletvekillerimize, şehrimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, Sivil Toplum Kuruluşlarına, kanaat önderlerine, Büyükşehir Belediyesi Meclisine ve Muhtarlarımıza şükranlarımız sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı ortağımız
Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli ve tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. İlk Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç’e ve Sayın Nihat Çiftçi ‘ye ve ekibine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.
Gayret bizden Tevfik Allah’tandır

📆 08 Nisan 2019 Pazartesi 09:28   ·   💬 0 yorum   👀 331 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 16 NİSAN 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 15 NİSAN 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. ŞANLIURFAHABER Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu SİVEREK HABER Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti BAŞKAN YILDIZ siverek hedef gazetesi Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı siverek gazeteleri Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu siverek Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı SİVEREKHABER Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! siverek gazete Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti ŞANLIURFA HABER Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şuçgad’tan SİVEREKGAZETELERİ Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz gazete siverek ŞANLIURFA GAZETESİ Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! siverek gazetesi Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Urfa Haber FATİH ERBAKAN Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu