MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Başkan Şeyhmus Aydın’dan Önemli İmza
Başkan Şeyhmus Aydın’dan Önemli İmza
Başkan Şeyhmus Aydın’dan Önemli İmza

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, ilçenin tarihsel ve kültürel kimliğini yansıtacak olan ‘Kent Müzesi’ protokolüne imza attı.

 

Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, kentin tarihi ve kültürel kimliğini yansıtacak olan Siverek Kent Müzesi çalışmalarının yürütülmesi amacıyla koordinatör Cemal Yılmaz Aker ile protokol imzaladı.

Kent Müzesinin bir kentin hafıza olduğunu belirten Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, “Araplar, İranlılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar gibi farklı kültür ve etnik yapıya mensup devletler tarafından yönetilen ve tarihi çok eski zamanlara dayanan böylesine zengin bir şehrin mutlaka bir kent müzesi olmalıdır. Siverek Belediyesi olarak bizler de bu konuda bilgi ve tecrübesine güvendiğimiz Cemal Yılmaz Aker ile yaptığımız iş birliği kapsamında kent müzesi çalışmalarının hızlandırılması ve halkımızın hizmetine sunulması amacıyla protokol imzaladık. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

📆 02 Ekim 2019 Çarşamba 17:13   ·   💬 0 yorum   👀 552 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR