MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » BAŞKAN YILDIZ, YILIN SON ZİYARETİNİ HALFETİ’YE GERÇEKLEŞTİRDİ
BAŞKAN YILDIZ, YILIN SON ZİYARETİNİ HALFETİ’YE GERÇEKLEŞTİRDİ
BAŞKAN YILDIZ, YILIN SON ZİYARETİNİ HALFETİ’YE GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Halfeti İlçe Başkanlığını, Esnafı, vatandaşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

Başkan Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte yeni yıla sayılı günler kala Halfeti ilçesinde Halfeti İlçe Başkanı Ökkeş Aybek’inde katılımıyla Halfeti’nin kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti. Başkan Yıldız ilk ziyaretini Halfeti İlçe Başkanlığa yaptı. Daha sonra Halfeti Belediye Başkanlığı, Kaymakamlığı, Muhtarlar Derneğini, Halk Eğitim Merkezini, Ziraat Odası Başkanlığını, Küçük Sanayi Sitesi Başkanlığını, Eğitim Birsen Halfeti İlçe Temsilciliğini, Halfeti Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifini, Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanlığını, Halfeti Gençlik Merkezini, Halfeti Kadın Destek Merkezini ziyaret etti. Başkan Yıldız kurum ve kuruluşları ziyareti sonrası vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelerek vatandaşların taleplerini ve önerilerini dinledi.

Başkan Yıldız Halfeti ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün Şanlıurfa’mızın gözbebeği Halfeti İlçemizde teşkilatımızla,  Sivil Toplum Kuruluşlarımızla bir araya geldik. Ziyaretlerimizi büyük bir özenle maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek gerçekleştirdik. İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzla birlikte İlçemizin taleplerini, önerilerini, sorunlarını dinleyip gerekli kurumlara ilettik. Şanlıurfa’mızın ve ilçelerimizin da ileri seviyelere gelmesi için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana vatandaşlarımızla, esnafımızla, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla hep iç içe olduk. Bundan sonraki süreçte de ilçelerdeki ziyaretlerimiz devam edecek. Bugün Halfeti İlçemizde bizlere eşlik eden Halfeti İlçe Başkanımız Sayın Ökkeş Aybek ve yönetimine, Halfetili esnaf ve vatandaşlarımıza ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza ev sahipliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Galeri
📆 31 Aralık 2020 Perşembe 12:02   ·   💬 0 yorum   👀 2.201 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 OCAK 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 OCAK 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR