MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » BAŞKAN YILDIZ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
BAŞKAN YILDIZ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
BAŞKAN YILDIZ’DAN  ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Halil Eşiyok AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında ulusal ve yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.

Başkan Yıldız Basın mensuplarına yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi,
“Hilvan ve Bozova İlçelerinin kongreleri ile AK Parti Şanlıurfa’mızda kongre süreci başlamıştır. İlçe Kongrelerimizin tarihleri belli olduğunda resmi hesaplardan duyurumuzu yapacağız. Geçtiğimiz Cumartesi günü Hilvan ve Bozova’da halkımızın ve İlçe Teşkilatlarımızın coşkulu katılımlarıyla Hilvan ve Bozova 7. Olağan İlçe Kongresini gerçekleştirdik.
Kongrelerde güven tazeleyen Hilvan İlçe Başkanımız Mustafa Cidir ve Bozova İlçe Başkanımız Süleyman Deveci’yi tebrik ediyorum.
Bozova ve Hilvan’da geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyeliğini yapmış kardeşlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Öte yandan 29 Şubat Cumartesi günü saat: 10.00’da Harran, Saat: 15.00 da ise Karaköprü İlçelerinin kongrelerini yapacağız. Geri kalan İlçelerin takvim çalışmaları devam etmektedir.
AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş, Geçtiğimiz Perşembe günü Şanlıurfa’mıza teşrif ederek bir dizi temaslarda bulundu.
Ardından Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantımıza katılım sağladı. Sayın Kurtulmuş teşkilatların coşkulu katılımlarını takdir ederken 31 Mart seçimlerindeki Şanlıurfa’nın üstün başarısı için de ayrıca tebriklerini iletti.
AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanımız Cevdet Yılmaz Bey Şanlıurfa’mızda önce Güneydoğu Anadolu Bölgesi Dış İlişkiler Başkanları toplantısı düzenledi. Daha sonra Bozova İlçe Kongresine katıldı.
Ben kendilerine Şanlıurfa’mıza verdikleri önemden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca kendilerine Şanlıurfa’mızın sorunlarıyla ilgili sunum gerçekleştirip detaylı bir rapor sunduk.
Şanlıurfa, geçtiğimiz ay başvuru süreci tamamlanan Siyaset Akademisinde toplamda 580 başvuruyla Türkiye’de en fazla katılım sağlanan illerin başında geldi. 29 Şubat günü Geçmiş Dönem Adalet Bakanımız AK Parti Yozgat Milletvekilimiz Bekir Bozdağ’ın ilk dersi vermesiyle Şanlıurfa’da Siyaset Akademisi süreci başlayacaktır. Toplamda 8 hafta sürecektir.
Bir diğer önemli konu ise Bizler Teşkilatlar olarak yarın seçim olacakmış gibi hazırlık yaparız. Gece gündüz, yaz kış, demeden her daim vatandaşlarımızla bir araya geliyor sorun ve taleplerini dinliyor kendileri ile hasbihal ediyoruz.
Kurum ziyaretleri, hastane ziyaretleri, İlçe ziyaretleri, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek daima halkın emrindeyiz.
Bunun yanında Önceki dönem İl Başkanları, Parti Kurucuları, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bilgi paylaşımı yaparak tecrübelerinden istifade ediyoruz.
Şanlıurfa’mızın daha çok gelişmesi ve ilerlemesi için şehrimizde olduğu kadar Ankara ziyaretlerimizde de Bakanlılarımızı ve Kurumlarımızı ziyaret ederek Şanlıurfa’mızın talep ve sorunları hakkında destek istiyoruz.
Başkan Yıldız sözlerine son verirken Urfa siyaseti algı ile yönetilemez çamur at izi kalsın mantığıyla her daim işinin başında hizmet eden Belediye Başkanlarımıza, Teşkilatlarımıza kimsenin iftira atmasına göz yumamayız.
Ellerinde delili ispatı olan varsa getirsin sizlerin de aracılığıyla kamuoyuyla paylaşsın bizde gerekeni yapalım.
Sırf birileri istemiyor diye yöneticilerimizi yıpratmaya yönelik politikalara kimsenin itibar etmemesini siz değerli basın mensupları aracılığıyla vatandaşlarımızla paylaşıyorum.
Bu şehre gönül vermiş taş üstüne taş koymuş azimle çalışan bütün Belediye Başkanlarımızın, Teşkilatlarımızın arkasındayız” dedi.

📆 28 Şubat 2020 Cuma 09:54   ·   💬 0 yorum   👀 512 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 30 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 NİSAN 2021 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ siverek Urfa Haber gazete siverek ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FATİH ERBAKAN Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor BAŞKAN YILDIZ Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi SİVEREKGAZETELERİ Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı siverek gazetesi Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor SİVEREKHABER Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. ŞANLIURFA HABER SİVEREK HABER siverek gazeteleri siverek gazete Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu ŞANLIURFAHABER Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Şuçgad’tan Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret siverek hedef gazetesi Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu ŞANLIURFA GAZETESİ Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz