MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Başkan Yıldız’ın Öncülüğünde Seçim Startı Verildi
Başkan Yıldız’ın Öncülüğünde Seçim Startı Verildi
Başkan Yıldız’ın Öncülüğünde Seçim Startı Verildi

AK Parti Şanlıurfa İl başkanı Bahattin YILDIZ Başkanlığında Ankarada düzenlenen seçime hazırlık, istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, MKYK Üyesi Vildan Polat, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkan Adaylarının da katılımıyla seçime hazırlık, istişare ve değerlendirme toplantısı Ankara’da düzenlendi.

Gerçekleştirilen toplantıda 31 Mart yerel seçimlerinde yapılacak olan seçim stratejiler konuşularak Yerel Yönetim’de yapılacak çalışmalar ve uygulanacak stratejiler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, “ Malumunuz olduğu üzere İlçe Başkan Adaylarımızın tamamı açıklandı.

Ankara’da düzenlediğimiz bu toplantıyla 31 Mart seçimlerinde izlenilecek yol haritasını, önümüzdeki sürecin stratejisini belirlemek adına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül, MKYK Üyemiz Vildan Polat, AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerimiz

İlçe Belediye Başkan Adaylarımızla birlikte toplantımızı düzenledik. AK Parti Şanlıurfa teşkilatları olarak seçimlere güçlü bir şekilde hazırız.

AK Parti Şanlıurfa teşkilatı her zaman olduğu gibi 31 Mart Yerel Seçimlerinden de başarılı bir şekilde çıkacaktır.

31 Mart Yerel Seçimlerinin başta Şanlıurfa’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcı olsun.” Dedi.

📆 21 Ocak 2019 Pazartesi 16:04   ·   💬 0 yorum   👀 410 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR