MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Belediye Başkan yardımcısı Hasan İzol Engelliler bizim bir parçamız onların yanındayız”
Belediye Başkan yardımcısı Hasan İzol Engelliler bizim bir parçamız onların yanındayız”
Belediye Başkan yardımcısı Hasan İzol  Engelliler bizim bir parçamız onların yanındayız”

Siverek Belediye Başkan yardımcısı Hasan İzol Siverek engelliler Derneğinin davetlisi olarak engellilerle bir araya geldi.

İlçenin Hacıömer mahallesinde bulunan Engelliler koordinasyon merkezinde engellilerin sorunlarını dinleyen İzol, toplum olarak engellilerin sorunlarına duyarlı olmak gerektiğinin altını çizerek şunları kaydetti” Belediye Başkan yardımcılığımın öncesinde de sürekli engelli kardeşlerimle istişare halindeydim. Derneğin gönüllü üyelerinden biriyim. Başkan yardımcılığı görevime geldiği ilk günden itibaren yine engelli kardeşlerimin yanındayım. Engellilerin bu sorunları bulunuyor bir kısmını kendi imkanlarımla çözmeye çalışacağım bir kısmını Avrupa Uyum Komisyon Başkanı Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar ile Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın’nın yardımlarıyla çözeceğiz Belediyemiz ve şahsım engelli kardeşlerimizin sorunlarına duyarlıyız, eskiden olduğu gibi bundan sonrada onlarla birlikte olup yollarını üzerinde ki engelleri hep birlikte kaldıracağız” dedi.

Engelliler derneği Başkanı Feridun Şenateş Belediye Başkan yardımcısı, aynı zamanda   derneğimizin gönüllü üyesi Hasan İzol ’un ziyaretinden onur duyduk, güç aldık. Başkanım zaten sorunlarımızı biliyordu bir kez daha konuşup çözüm yollarını bulmaya çalıştık, duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

📆 27 Haziran 2019 Perşembe 16:53   ·   💬 0 yorum   👀 462 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

24-09-2020 Perşembe www.siverekgazeteleri.com
23 EYLÜL ÇARŞAMBA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR