MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI HASAN İZOL’UN BERAT KANDİLİ MESAJI
BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI HASAN İZOL’UN BERAT KANDİLİ MESAJI
BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI  HASAN İZOL’UN BERAT KANDİLİ MESAJI

Siverek belediye başkan yardımcısı eczacı, berat kandili dolayısıyla BİR mesaj yayınladı. Başkan yardımcısı İzol, Berat Kandilinin tüm İslam aleminin, ülkemizin ve insanlığın üzerinde bulunan her türlü olumsuzluklardan beratına vesile olması, genelde tüm insanlığa özelde temennisinde bulundu.

 

 

Belediye Başkan yardımcısı Hasan İzol, Yayımladığı Mesajında;

“Gönüllerin merhamet dolduğu, insanların sabırlı, sevgi ve saygının hakim olduğu Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandilini idrak etmenin manevi iklimini yaşıyoruz.

Ruhen müminlere ağır gelen her türlü sıkıntıdan ve insana yakışmayan her türlü kötülükten kurtuluşa vesile olacak olan Mübarek Berat Kandilini idrak edeceğiz

Af ve şükür vesilesi olan kandiller, müminler için de manevi bir arınmanın yanında, hayat muhasebesi yapma fırsatı sunan gecelerdir.

Berat Kandili de bu önemli gecelerden bir tanesidir. Bu gece, birey olarak her türlü olumsuzluklardan arınmak için yüce Mevlamızdan beratımızı isteyelim.

Sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım ve bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizle birlikte on bir ayın sultanı Ramazan ayını hep birlikte idrak edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Rabbimizden beratımızı isteyeceğimiz bu gecenin, insanlığa,  ve tüm  İslam alimine, ülkemize ve milletimize, memleketimiz Siverek’e birlik ve beraberlik, kardeşlik ve barış getirmesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum” dedi.

📆 18 Nisan 2019 Perşembe 18:09   ·   💬 0 yorum   👀 498 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 244 KASIM 2020 – (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 23 KASIM 2020 – (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR