MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » BÜYÜKŞEHİR İLE ŞANLIURFA YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR
BÜYÜKŞEHİR İLE ŞANLIURFA YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR
BÜYÜKŞEHİR İLE ŞANLIURFA YENİ YOLLARINA KAVUŞUYOR

Büyükşehir Belediyesinin tüm ilçelerde yapımını tamamladığı bulvar ve caddeler ile Şanlıurfa’nın yol ağı her geçen gün daha da genişliyor. Merkez ilçelerle birlikte 13 ayrı ilçede hem merkezinde hem de kırsalda harıl harıl çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri yeni yollar açarak, açılan yolları asfaltlayarak halkın hizmetine sunuyor.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL CADDE VE BULVARLARI İNCELEDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kent merkezinde yapımı tamamlanan ve devam eden cadde ve bulvarlarda incelemelerde bulundu.

 

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Metin Baydilli, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ferit Dağdeviren ve beraberindeki teknik heyetle birlikte yapımı süren cadde ve bulvarları inceleyen Başkan Beyazgül, Şanlıurfa’da gerek merkez gerekse kırsalda her geçen gün yol ağını genişlettiklerini kaydetti.

 

ÇARDAKLIKAYA BULVARINDA ŞEV ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Kış aylarında yaşanan yağışların ardından olası toprak kaymaları ve taş düşmelerini engellemek amacıyla Çardaklıkaya Bulvarında başlatılan şev çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri yolu trafiğe açtı.

 

Trafiğe açılan bulvarı yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül bundan sonraki süreçte yapılması gereken çalışmaların talimatını verdi. Başkan Beyazgül yolda yapılan şev çalışmasının ardından asfaltı yarım kalan kısmın en kısa sürede asfaltlanacağı müjdesini verdi.

 

MAŞUK’TA AÇILAN YOLLAR TRAFİĞİ RAHATLATTI

TOKİ ve özel sektörün yaptırdığı konutlarla birlikte Şanlıurfa’nın parlayan yeni yerleşim bölgesi olan Seyrantepe Maşuk’ta Büyükşehir yapımını tamamladığı ve devam ettiği bulvar ve caddeleri inceleyen Başkan Beyazgül asfaltı yapılan caddeleri çok kısa sürede vatandaşların hizmetine sunduklarını ifade etti.

 

Başkan Beyazgül ve beraberindekiler Seyrantepe (Maşuk) Mahallesi Şehit Sedat Sağır Caddesi ve Çocuk Trafik Eğitim Merkezi Önü 7086. Sokakta yürütülen yol genişletme ve kaldırım çalışmasını inceledi.

 

50 METRELİK BULUNTU HOCA BULVARINİ İNCELEDİ

Göreve geldiği günden bu yana Şanlıurfa trafiğini rahatlatmak amacıyla köprülü kavşaklar, alternatif bulvarlar ve yeni yollar açarak hizmete sunan Başkan Beyazgül, Haliliye ve Eyyübiye ilçelerini Karaköprü’ye bağlayan Buluntu Hoca Bulvarını gezdi.

Galeri
📆 04 Haziran 2020 Perşembe 15:58   ·   💬 0 yorum   👀 296 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

23 EYLÜL ÇARŞAMBA (www.siverekgazeteleri.com)
22 EYLÜL SALI (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR