MENÜ ☰
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar

Eğitimci şairden ikinci güzel hareket Diyarbakır’da yaşayan Siverekli eğitimci şair Şefika Keskin Çetiner yayınladığı ilk şiir kitabı” Gönül yaram” isimli kitabının tüm gelirini Siverekli yoksul öğrenciler için mont ve bot alarak harcamaya devam ediyor.

 

Eğitimci Şair Çetiner, Aralık ayında DiyarbakırSiverekliler Derneğinde düzenlediği imza günde elde etiği gelirler Dernek Başkanı Burhan Erol ile birlikte Siverekilçesine gelerek yaklaşık 300 yoksul çocuğa mont ve bot alarak kendi elleriyle çocukları giydirmişti.

Eğitimci Şair Bu kez İzmir’de düzenlediği imzagünde şiir kitabından elde ettiği gelirle, ikinci kez Diyarbakır Siverekliler Dernek Başkanı Burhan Erol ile birlikte bu kez ilçenin kenar mahallelerinde birinin ilkokulunda 160öğrenciye kışlık bot dağıttı.

Şiir kitabının tüm gelirini öğrenciler için harcamaya devam edeceğinin Belirten Eğitimci Şair Şefika Kesici Çetiner yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Bu zorlu çalışmalarımda Bana destek olan Değerli Dernek Başkanımız Fedakâr insan Burhan Erol’a çok teşekkür ederim. Kendimde emekli bir öğretmen olduğum için bu işte büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyorum” dedi.

 

Galeri
📆 15 Ocak 2020 Çarşamba 17:18   ·   💬 0 yorum   👀 441 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR