DEMOKRASİ VE ÖZGÜR BİR BASIN ADINA SİVEREK AYAKTA – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet » DEMOKRASİ VE ÖZGÜR BİR BASIN ADINA SİVEREK AYAKTA
DEMOKRASİ VE ÖZGÜR BİR BASIN ADINA SİVEREK AYAKTA
DEMOKRASİ VE ÖZGÜR BİR BASIN ADINA SİVEREK AYAKTA

Sivil toplum kuruluşları siyasi partiler belediye tardından aboneliği iptal edilen iki gazetesine sahip çıktı

Geçtiğimiz gün Gazetelerinde vatandaşların halı talebi olan bozuk kırsal mahalle yolunu haber yapan Siverek İrfan ve Hedef gazetelerinin aboneliği Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’ın imzasıyla iptal edilmiş. Yerel basına bir ders vermek istenmişti.

Haberi Duyan Siverek’te bulunan STK temsilcileri ile bazı siyasi parti ilçe başkanları Gazetelerimizi arayarak destek mesajlarını iletmişlerdi. MHP ilçe Başkanı Mustafa Fettahlı sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklamada Belediyenin iptal ettiği aboneleri kendisinin üstleneceğini belirtmişti.

Siverek’i İl yapma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Ayhan Ekinci, Siverek Gıda Maddeleri Odası Başkanı Abdulvahit Sevdalı. Diyarbakır Siverekliler Derneği Başkanı Burhan Erol. Siverek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkan yardımcısı Fahri Akgül, Halkların Demokrasi Partisi (HDP) ilçe başkanlığı, Madeni Eşyalar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hacı İnan, Terziler Esnaf ve sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Hanifi Ay, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı, Urfanatik gazetesi ve haber sitesi imtiyaz sahibi Tahir Gülebak, Urfa Değişim Gazetesi Sahibi Mahmut kakız, yeni Urfa Gazetesi sahibi Mehmet Canbeyli, Urfa Olay Gazetesi sahibi Celal Çiftçi, Suruç Meşale Gazetesi Sahibi Galip Demirli, Siverek gençlik sitesi imtiyaz sahibi Abdurrahman Deniz Uğurlu, Talasemi Derneği Başkanı İbrahim Dizlek,Ayvanat Mahallesi Muhtarı Habeş Akgül İle birçok bay bayan okurumuz gazetemize gelerek desteklerini sunuyorlar.

Bizler Siverek Basını olarak hiçbir kimsenin etkisi ve tehdidine aldırmadan. Büyüklerimizi dediği gibi Kıran olsa kırıl sakın eğilme. Bizde bu halka söz veriyoruz. Eğilmeyeceğiz bizi ekonomik olarak yaralamak isteyenlere halkımızın gücüyle ayakta kalacağız. İnanıyoruz ki mutlu yarınları Siverek halkının olacak.

📆 19 Haziran 2020 Cuma 18:07   ·   💬 0 yorum   👀 1.258 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 23 Mart 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 22 Mart 2023 Salı (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR