MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, güncel, Manşet » İZMİR DEPREM ZADELERİ YARDIMINA SİVEREKLİLER KOŞTU.
İZMİR DEPREM ZADELERİ YARDIMINA SİVEREKLİLER KOŞTU.
İZMİR DEPREM ZADELERİ  YARDIMINA SİVEREKLİLER KOŞTU.

İzmirlilerin yardımına Siverekliler koştu

İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremden sonrası Şanlıurfa’da bölgeye yardım malzemeleri gönderilirken, depremzedelere Şanlıurfa’dan gönderiline malzemeleri Şanlıurfa İzmir Federasyonu ve Siverek Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği tarafından dağıtıldı.

 

İzmir’de meydana gelen deprem sonrasında yaralar sarılmaya devam ederken, bölgede bulunan depremzedelerin barınması ve besin ihtiyacının karşılanması için Şanlıurfa’dan da yardım tırları gönderildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile bölgeye giden yardım kolileri, Şanlıurfa İzmir Fedarasyonu ve Siverek Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği tarafından dağıtımı yapıldı.

Yardımla İlgili Gazetemize bilgi veren Siverekli Hayırsever Hamza Kürkçü açıklamalarında Bizler ilk başta kendi imkanlarımızla seferber olup Depremzedelere ulaşmaya çalıştık Yardım gönüllüleri olarak elimizdeki tüm imkanları kullanıp mağdur olan ailelere ulaştık.Fedarasyon ve dernek üyeleri gönüllüler tarafından yardım kolilerin dağıtımı devam ederken, kolilerde giyim, yiyecek, erzak, süt, mama, bez, battaniye, odun, soba, yatak ve ayakkabı gibi ihtiyaç malzemeleri teslim ettik.

imkanı olan İzmir dışında yurdun dört köşesinde  yardım gönüllere köprü olup İzmirli Depremzedelere merhem olmaya çalışıyoruz.Bu yapılan yardımları deprem bölgesine dağıtımını gerçekleştiriyoruz.dedi

 

Galeri
📆 07 Kasım 2020 Cumartesi 17:51   ·   💬 0 yorum   👀 2.133 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 KASIM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 KASIM CUMA 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR