MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » Deva partisi Siverek ilçe Başkanı Şirin” sorunlar bizimle çözülecek”
Deva partisi Siverek ilçe Başkanı Şirin” sorunlar bizimle çözülecek”
Deva partisi Siverek ilçe Başkanı Şirin” sorunlar bizimle çözülecek”

Demokrasi ve Atılım Partisi – DEVA Partisi Siverek ilçe Başkanı Cuma Şirin İlçenin sorunlarına hâkim olduklarını, sorunların çözümünün ancak partilerinin iktidarıyla mümkün olabileceğine dikkat çekti.

Şirin İlçe Başkanlığının sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Siverek gelir kaynağının büyük bir kısmını hayvancılık ile elde etmektedir. Hayvancılığın en yüksek olduğu bölgelerden biri. Kars’tan sonra en büyük hayvan pazarına sahip (ne yazık ki o da ruhsatsız).

Şehrin etrafını plansız bir şekilde yapılan ahırlar sarmış durumda. Siverek için en kısa sürede bir Besi Organize Sanayi Bölgesi kurulmalı. Bu kurulan TDİOSB ile tüm ahırlar bir bölgeye toplanacak. Tüm atık hayvan gübreleri burada toplanacak. Ciddi miktarda bir bir elektrik üretimi ve tarımsal gübre üretilecek. Bu sayede güvenlik, maliyet, şehrin görüntüsü ve hayvan atık kokusu açısından önemli bir adım atılmış olur.

Memleketimiz her şeyi hak ediyor. Ve #DEVA Partisi iktidarında hak ettiği refah seviyesine ulaşacak” açıklamasında bulundu

Galeri
📆 09 Ağustos 2022 Salı 09:16   ·   💬 0 yorum   👀 362 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Ekim 2022 Cumartesi –  www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 30 Eylül 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR