MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ BAŞKANLIĞI GÜVEN TAZELEDİ
DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ BAŞKANLIĞI GÜVEN TAZELEDİ
DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ  BAŞKANLIĞI GÜVEN TAZELEDİ

Diyarbakır Siverekliler Derneği Genel Kurulunda tek aday olarak kongreye giden Eski Başkan Burhan Erol yeniden seçilerek güven tazeledi.

 

Diyarbakır Siverekliler Dernek başkanlığını Ocak 2012 yıllından bu yana sürdüren Burhan Erol yeni yönetim kuruluyla tüm halkımızın hizmetinde olduğunu belirterek bir açıklamada bulundu

Erol yaptığı Açıklamasında Diyarbakır Siverek’liler  Derneği Yönetim başkanlığına beni ve arkadaşlarımı bir kez daha seçerek  bu şerefli göreve layık gördüğünüz için teşekkür ediyor ve hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Derneğimizin kuruluşundan bu zamana kadar emeği geçen tüm yöneticileri ve üyelere teşekkür ederim. Hayatta olmayanlara rahmet diler yaşayanlara saygı ve sevgilerimi sunarım

2012 Yılı Ocak ayından beri bu onurlu görevi yaparken Derneğimizi hiçbir siyasi partiye peşkeş çektirmedik ve çektirmeyeceğiz, Yine Derneğimizi hiçbir zaman ne ben ne de arkadaşlarım reklam aracı olarak ve etiket olsun diye  kullanmadık ve kullandırmayacağız.

Üyeler arası birlik, beraberlik başarı getirerek derneğin büyümesini sağlar. Sorunlar birlikte tespit edilir ve çözüm yolları bulunur. Engelleri birlikte aşıp topluma en önemlisi  çocuklarımıza, gençlerimize daha güzel bir miras bırakalım. Kültürümüzü, gelenek göreneklerimizi yaşatarak onlara örnek olalım. Din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan insan olmayı öğretelim ve insan olmanın gereklilerini anlatalım. En büyük amaç yoksulları koruyup gençlere okuma imkanı sağlamak olsa da, daha çok gençleri ön plana çıkararak onlara dernek bilinci ve sorumluluğunu verelim.

Biz sorumluluklarımızın farkındayız layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Daha çok yapılacak işlerimiz ve görevlerimiz olduğunu biliyoruz, yapıcı fikir ve öneriler ile derneğe katkıda bulunulması gerekir. Aramızda fikir ayrılıkları mutlaka olacaktır. Önemli olan hoşgörü ile farklı görüşlere saygı duymayı bilmektir. Yeni fikirlere, yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Derneklerimizin hatalarını, eksiklerini görmek yerine nasıl düzelir nasıl faydam olur diye yapıcı olmak, fikir ve düşüncelerimizi net bir şekilde paylaşmak hem bizim için hem de derneğimiz için daha yararlı olacaktır.

Büyüklerimiz boşuna söylememiş birlikten kuvvet doğar…  Herkesi derneğimizin yapmış olduğu faaliyetlere destek vermeye, derneğimizi nasıl geliştirir, güzelleştirir, nasıl faydalı ve verimli hale getiririz diye düşünmenizi fikirlerinizi bizlere iletmenizi istiyorum. Birlik ve beraberliğin olmadığı bir dünyada birlik ve beraberliğimizin oluştuğu, geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimizin tanıştığı, kaynaştığı bu derneğimize sahip çıkmak önemli. Gelin el ele verelim geleceğimiz olan çocuklarımıza gençlerimize kökleri sınırları aşmış sağlam bir dernek bırakalım.

30/01/2022 günü yapılan olağan Genel Kurulumuza katılan siz değerli üyelerimiz, bir önceki dönemde bizlerle birlikte olan yönetim kurulu üyelerimiz Ahmet Akboğa ve Ahmet Özgüvercin’in işlerinden dolayı yönetim kurulu üyeliklerinden ferağat ettiler, hem Ahmet Akboğa ve hem de Ahmet Özgüvercin’e teşşekür ederiz.

Genel kurul sonrası yeni yönetim kurulumuz

1- Burhan EROL              –  Yönetim Kurulu Başkanı

2- Mahmut TOPALEL      –  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

3- Serdar AKINTÜRK        –  Genel Sekreter

4- Ridvan KIZILAY            –  Muhasip

5- Mehmet Zeki PARLAK – Yönetim Kurulu Üyesi

6- Şahin ABAN                      –  Yönetim Kurulu Üyesi

7- Remzi SÜREK              –  Yönetim Kurulu Üyesi

📆 16 Şubat 2022 Çarşamba 12:26   ·   💬 0 yorum   👀 411 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 21 Mayıs 2022 Cumartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 20 Mayıs 2022 Cuma www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti siverek hedef gazetesi Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı siverek Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu GÜNEYDOĞU GAZETESİ SİVEREK SON DAKİKA Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı SİVEREKHABER ŞANLIURFA HABER BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK SİVEREKGAZETELERİ FATİH ERBAKAN ŞANLIURFAHABER Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü VALİ ERİN Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Siverek Kızılay Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. BAŞKAN YILDIZ Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu SİVEREK HABER Urfa Haber Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış ŞANLIURFA GAZETESİ Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Şuçgad’tan siverek gazeteleri siverek gazetesi Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. siverek belediyesi Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz