DİYARBAKIR’ SİVEREKLİLER DERNEĞİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE MONT YARDIMI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet » DİYARBAKIR’ SİVEREKLİLER DERNEĞİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE MONT YARDIMI
DİYARBAKIR’ SİVEREKLİLER DERNEĞİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE MONT YARDIMI
DİYARBAKIR’ SİVEREKLİLER DERNEĞİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE  MONT YARDIMI

Merkezi Diyarbakır’da bulunan Diyarbakır Siverekliler Yardımlaşma Derneği geleneksel hale getirdiği yardımlarına devam ediyor.

 

Her yıl kış ayları öncesi ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım faaliyetlerinde bulunan dernek, geleneği bozmadı.

 

Dernek Başkanı Burhan Erol ile yönetim kurulu üyeleri, her fırsata ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi ve çaresiz insanlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

 

Dernek ve hayırsever vatandaşların çabasıyla bugüne kadar yüzlerce çocuğa mont ve bot göndererek kış aylarında çocukların yüzlerinde birer gülümsemeye neden oldu.

 

Diyarbakır Siverekliler Derneği tarafından kırsal Çat Mahallesindeki okul öğrencilerine gönderilen montlar, Hedef Gazetesi genel yayın yönetmen Feyzi Donan aracığıyla hak sahibi çocuklara teslim edildi.

 

Gazeteci Donan yaptığı açıklamada, “Diyarbakır Siverekliler Derneğinin başkanına ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Derneğimiz geleneksel hale getirdiği kışlık giyecek yardımın sürdürüyor. Çat ilköğretim okulunun değerli öğretmenlerinin talebi üzerine derneğimizin gönderdiği kışlık montları çocuklarımıza giydirdik. Bir kısım eksik kaldı onu da tamamlamaya çalışacağız. Emeği ve katkısı bulunan herkese teşekkür ediyorum. Çocukların yüzündeki mutluluk ifadesi her şeye değerdi.” dedi.

Galeri
📆 05 Kasım 2021 Cuma 15:23   ·   💬 0 yorum   👀 784 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 1 Şubat 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR