MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Diyarbakır Siverekliler Yardımlaşma Derneğinden Örnek Davranış
Diyarbakır Siverekliler Yardımlaşma Derneğinden Örnek Davranış
Diyarbakır Siverekliler Yardımlaşma  Derneğinden Örnek Davranış

Dernek üyeleri Ramazan bayramı öncesinden Siverek ilçesine çoğunluğu çocuk beş yüz çift ayakkabı gönderdi. Yıllardır Diyarbakır’da Siverekliler arsında, sevgi bağlarını güçlendirmek yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kültürel ve sosyal faaliyet gösteren Diyarbakır Siverekliler Yardımlaşma Derneği başkanı Burhan Erol İle yönetim kurulu üyeleri, geleneksel hale getirdikleri Siverek için bayram öncesi yardımlarına devam ediyorlar.

 

Dernek Başkanı Burhan Erol ile yönetim kurulu üyeleri Diyarbakır’da hayırsever esnaflar arasında başlattıkları ayakkabı yardım kampanyası kapsamında çoğunluğu çocuk ayakkabısı olmak üzere beş yüz çift ayakkabı desteği alarak Siverek’te dağıtılmak üzere Gazeteci Feyzi Donan’a gönderdiler.

Siverek ilçesine gelen yardım ayakkabılarını hak sahiplerine teslim etmek amacıyla kenar Mahalle muhtarlarıyla, Siverek engelliler derneğine teslim etti.

Gazeteci Donan, Diyarbakır Siverekliler Derneğimiz her yıl bayram öncesi geleneksel hale getirdiği ayakkabı yardımını bu yılda yaptı, Diyarbakır derneğimiz geçen Ramazan ayı öncesi Bin 750 çift ayakkabıyı Siverek’e getirerek dağıtmıştık. Bu yılda çoğunluğu çocuk ayakkabısı olmak üzere 500 çift ayakkabı gönderdi. Kenar mahalle muhtarları ve engelliler derneğimizin aracılığıyla daha önce tespiti yapılan hak sahiplerine dağıttık emeği geçen Dernek Başkanı Burhan Erol ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim” dedi.

Diyarbakır Siverekliler dernek Başkanı Burhan Erol yaptığı açıklamada şunları kaydetti”  yardımlardan dolayı yönetim kurulu üyelerine destek sağlayan tüm esnaflarımıza teşekkür ederim. Biz görevimizi yaptık Siverek her zaman yüreğimizdedir bu memleket için ne yapsak azdır” dedi.

Galeri
📆 22 Mayıs 2019 Çarşamba 16:26   ·   💬 0 yorum   👀 383 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)

YAZARLAR