MENÜ ☰
ENGELLİ ÇOCUĞA EN GÜZEL SÜRPRİZ
ENGELLİ ÇOCUĞA EN GÜZEL SÜRPRİZ

Siverek’te yaşayan engelli Fatime’ye duyarlı bayanlardan en güzel sürpriz.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yaşayan ve maddi imkânsızlıklar nedeniyle devamlı annesinin kucağında gezmek zorunda kalan 10 yaşında ki bedensel, görme ve işitme engelli Fatime’nin yardımına bir grup duyarlı bayan yetişti.

Aralarında Siverek’li Doktor F. Yonca Ayas’ında bulunduğu kadınlar aralarında topladıkları paralarla minik kızın ihtiyacı olan manuel sandalyeyi temin ederek teslim etti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Doktor F. Yonca Ayas,” Keşke imkânlar olsa da tüm minik kalplere dokunabilsek, herkesin ihtiyacını karşılasak, elimizden geldiğince de bu ihtiyaçları karşılamaya çalışacağız. Küçük fatime’yi gördüğümüzde arkadaşlarla bir karara vardık ve tekerlekli sandalye ihtiyacını biz karşılayalım dedik, kısa süre içerisinde de aramızda topladığımız paralarla sandalyesini aldık. Bundan sonra fatime’nin annesi kızını çarşı, pazara veya dışarıya çıkardığında kucağında taşımak zorunda kalmayacak. Minik kızımızın hayatına olumlu yönden dokunabildiysek ne mutlu bizlere, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi

 

Galeri
📆 29 Eylül 2020 Salı 11:44   ·   💬 0 yorum   👀 904 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 EKİM SALI 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR