MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, güncel, Manşet » ESKİ BAŞKAN YARDIMCISINDAN ANLAMLI DAVRANIŞ
ESKİ BAŞKAN YARDIMCISINDAN ANLAMLI DAVRANIŞ
ESKİ BAŞKAN YARDIMCISINDAN ANLAMLI DAVRANIŞ

Kişisel kütüphanesinin bir bölümün kırsal mahalle okuluna bağışladı

Siverek Belediyesi eski Başkan yardımcılarından Hasan Baydilli kişisel kütüphanesini okul kütüphanelerine bağışlamaya devam ediyor.

Kişisel kütüphanesinde binlere kitabı bulunan eski başkan yardımcısı Beydilli bu güne kadar dört okula kitaplarını bağışladı.

Kütüphaneler çoğaldıkça ceza evlerinin sayısı düşecek

İyiliğin en güzel en anahtarının kitaplar olduğunu dikkat çeken Eski Başkan yardımcısı Hasan Baydilli, yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Çocukluğumdan beri kitaplarla arkadaşım. Ben şuna inanırım okumadığın hiçbir kitap senin değildir. Her yıl binlerce kitap basılır çoğu raflarda durur okuyan bir toplum değiliz. Ağaç yaşken eğilir şiarıyla bende kütüphanemde bulunan kitapları konumuna göre lise ve ilköğretim okullarına bağışlıyorum. Bu güne kadar üç okula bağışta bulundum, son olarak Aşağı Karabahçe İlk ve Ortaokuluna kitap bağışladım, diyebilirim ki kişisel kütüphanemi okullara bağışladım, kitapseverlerin okudukları kitaplarını kırsal mahalle okullarına bağışlamaları çağırısında bulunuyorum ”dedi.

Aşağı Karabahçe İlk ve Ortaokulu Okul Müdürü Mehmet Cenap Öz, bu anlamlı bağıştan dolayı eski belediye başkan yardımcısı Hasan Beydilli’ye teşekkür etti.

 

Galeri
📆 05 Kasım 2020 Perşembe 09:22   ·   💬 0 yorum   👀 1.085 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 4 ARALIK 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR