MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » GELECEK PARTİLİ İÇTEN ŞANLIURFA’DA KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU
GELECEK PARTİLİ İÇTEN ŞANLIURFA’DA KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU
GELECEK PARTİLİ İÇTEN ŞANLIURFA’DA KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU

Dönem Diyarbakır milletvekili Gelecek Partisi Gençlik ve Spor Politika Kurulu İzleme Kurulu Başkanı Cuma İçten Şanlıurfa da kanaat önderleriyle bir araya geldi.

 

Şanlıurfa’da Gelecek parti yapılanması için kentte çeşitli ziyaretlerde bulunan İçten Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve Kanaat önderleriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

 

Cuma İçten Siverek’te de Siverek eski belediye meclis üyesi ve Taraf Medya imtiyaz sahibi Ali Çiftel’i bürosunda ziyaret ederek Kentteki ve bölgede ki sorunlar ele alınarak bilgi alışverişinde bulundu.

Ali Çiftel 24. Dönem Diyarbakır milletvekili Gelecek Partisi Gençlik ve Spor Politika Kurulu İzleme Kurulu Başkanı Cuma İçten ‘in ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek teşekkürlerini iletti.

 

Çiftel yaptığı açıklamada,”  24. Dönem Diyarbakır milletvekili Gelecek Partisi Gençlik ve Spor Politika Kurulu İzleme Kurulu Başkanı Cuma İçten  ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bölgesel sorunlarımızı ve Gelecek Partisi hakkında fikir alış verişinde bulunduk.

 

Gelecek partisinin halka dokunması, halkın fikrine önem vermesi vatandaşın taleplerine en kısa sürede cevap vermesi son derece önemli bir davranıştır. Siyasette hizmettin devamı esastır bu vesileyle Yeni kurulan Gelecek Partinin Türk Siyasetinde en kısa sürede söz sahibi olacağını umut ettiğini, Gelecek parti ve sayın İçten ’in fikrimizi benimsemesi ve görüşlerimize önem vermeleri bizi mutlu etmiştir.

 

Sayın içten azimli, birikimli, samimi, hoş görü tavırlarıyla bölge insanlar ile görüşerek halka dokunarak kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşarak istişarelerde bulunuyor bu konuda bizimle de görüştüler ve fikirlerimizi aldılar, fikir  lerimizi düşüncelerimizi anlattık.  Sayın İçten ‘in nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür eder kedilerine ve partilerine başarılar dilerim ”Dedi.

Galeri
📆 13 Temmuz 2020 Pazartesi 10:48   ·   💬 0 yorum   👀 1.882 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR