MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » GELECEK PARTİSİ ŞANLIURFA’DA ; YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR!
GELECEK PARTİSİ ŞANLIURFA’DA ; YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR!
GELECEK PARTİSİ ŞANLIURFA’DA ; YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR!

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte dur durak bilmiyor. Dr. Yeşil ve Teşkilatı yorulmak nedir bilmeden adeta yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar. Sürekli sahada çalışan Gelecek Partisi Urfa’da Kongrelerini coşkulu ve kalabalık bir şekilde yaparken, Esnaf ziyaretleri, Stk ziyaretleri ile Urfalıların takdirini topluyor.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte bu hafta ise yoğunluğu Stk ziyaretlerine ayırdı. 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle, Eğitim Birsen Şube Başkanı İbrahim Coşkun ve yönetimini ziyaret ettiler, Akabinde Bu Hafta içinde Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Adem Şiltak, Türkiye Yol İş Sendikası Şube Başkanı Emin Kubat, Şanlıurfa Yaşamevi Kadın Dayanşma Derneğini, Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Seydi Eyüpoğlu’nu, Şanlıurfa İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ruken Okyay Çiçek’i, Türk Eğitim Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Hikmet Karakuş’u, Eğitim Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Binici’yi, Şehir Plancıları Odası başkanı M.Selim Acar’ı ve Esnaf sanatkarlar odası başkanı M.Şefik Bakay’ı ziyaret etti.

 

Galeri
📆 28 Kasım 2020 Cumartesi 10:29   ·   💬 0 yorum   👀 2.281 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 OCAK 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 25 OCAK 2021 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR