MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » GELECEK PARTİSİ URFA TEŞKİLATI İLK TOPLANTISI DÜZENLENDİ
GELECEK PARTİSİ URFA TEŞKİLATI İLK TOPLANTISI DÜZENLENDİ
GELECEK PARTİSİ URFA TEŞKİLATI İLK TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Gelecek Partisi Şanlıurfa il Başkanlığı Şanlıurfa’da teşkilatlanarak  ilk Yönetim kurulu toplantısı düzenlendi.

İlk resmi toplantısında konuşan  Gelecek Partisi Şanlıurfa il başkanı Dr. Abdullah Yeşil yaptığı basın açıklamasında; ” Bu ülkenin yönetimine katkıda bulunmak amacıyla yeni bir parti kurduk.

 

Bu vesileyle bugünde Şanlıurfa il başkanlığımızı resmi olarak kurmuş bulunmaktayız. Öncelikle İdlip’te ve dünyanın her tarafında şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyoruz.

Yaralılara acil şifalar diliyoruz. Şehitlerimizin kanının yerde kalmayacağını biliyoruz, Şehitlerimize de tekrar tekrar rahmet diliyoruz”

”Arkadaşlar bildiğiniz gibi Şanlıurfa il teşkilatı cuma günü itibariyle resmi olarak kuruldu. Şanlıurfa valiliğine ve Haliliye ilçe seçim kuruluna evraklarımızı teslim etmiş bulunmaktayız.

Tekrar ülkemize ve milletimize ve Şanlı şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Toplantımıza katılan tüm yönetim kurulu arkadaşlarımıza ve değerli basınımıza çok teşekkür ediyoruz. Teşkilatımızın Şanlıurfa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

📆 02 Mart 2020 Pazartesi 14:04   ·   💬 0 yorum   👀 197 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir