GIDA MADDELERİ BAŞKANI DALAMAN GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » GIDA MADDELERİ BAŞKANI DALAMAN GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ
GIDA MADDELERİ BAŞKANI DALAMAN GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ
GIDA MADDELERİ BAŞKANI DALAMAN GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Şanlıurfa’nın Siverek İlçe Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Berat Dalaman, ilçede görev yapan yerel ve ulusal basının temsilcileriyle bir araya geldi.

 

Suat Karataş Caddesindeki oda binasında yemekli bir toplantıda gazetecilerle bir araya gelen Başkan Berat Dalaman, gazetecilerle ilçenin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Son zamanlarda Siverek’te önemli işlere imza atan Gıda Maddeleri satıcıları Esnaf Odası Başkan Dalaman uzun zamandır Siverek Basın camiasıyla beraber olmak istedik nasip bugüneymiş iyiki beraberiz iyiki varsınız davetiyeme icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum dedi.

Gazetecilerin zor bir coğrafyada görev yaptıklarını dile getiren Dalaman, gazeteciliğin kutsal bir meslek olduğuna ve halkın yerel basına sahip çıkmasını istedi.

Dalaman, “Gazeteciler bir toplumun kalkınıp gelişmesi ve demokrasinin tam anlamıyla hayata geçirilmesi noktasında önemli bir aktördür. Kentte yaşayan tüm kesimin gazetecilere sahip çıkması, gazetecinin de mesleğinin hakkını vermesi gerekiyor.” dedi.

 

Gazetecilere adına oda başkanı Dalaman’a teşekkür eden Şükrü Dolaş, konuşmasında şunları kaydetti: “Oda başkanımıza bu nazik davetinden dolayı teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımız günün koşulları ve odaların işleyişiyle ilgili başkanımızla güzel bir sohbet oluşturdu. Arkadaşlarım adına oda başkanımız Berat Dalaman’a teşekkür ediyorum.”dedi.

Galeri
📆 22 Temmuz 2022 Cuma 14:39   ·   💬 0 yorum   👀 3.884 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 28 Mart 2023 SALI (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 27 Mart 2023 Pazartesi (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR