MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER, Son Dakika » GIDA MADDELERİ ESNAF ODASINDAN SİVEREKLİ ESNAFA BÜYÜK DESTEK
GIDA MADDELERİ ESNAF ODASINDAN SİVEREKLİ ESNAFA BÜYÜK DESTEK
GIDA MADDELERİ ESNAF ODASINDAN SİVEREKLİ ESNAFA BÜYÜK DESTEK

Şanlıurfa’nın Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Berat Dalaman’ın uğraşları sonucu Elazığ Şeker Fabrikasından Siverek Pastane İmalatçılarına uygun fiyatlı şeker alımının 3.sü gerçekleşti.

 

Siverek  Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Dalaman açıklamalarında  göreve geldiğimiz günden beri Siverek Esnafının  sorunlarını tespit ederek titizlik içerisinde bunların analizini yaparak ne gibi çözümler oluşturabileceklerimizi yönetim kurulu üyelerimle istişarede bulunarak arayış içerisinde olduk.

Siverekli esnaflarımızın maddi imkanlarını iyileştirmede ve daha verimli ve karlı bir seviyeye gelmeleri adına Gıda maddeleri ve esnaf odası olarak gayretlerimiz ve çabamız tüm hızıyla devam etmektedir. şehrimizin  daha iyi yerlere gelmesini ve esnafların bütün olanaklardan faydalanması adına gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtmek isterim.3.cüsü gerçekleştirdiğimiz Elazığ Şeker Fabrikasından Siverekli Pastane imalatçılarına %50 indirimli uygun fiyatlı şeker alımını yaparak Siverekli Pastane imalatçılarımıza dağıtımını gerçekleştirdik. Gıda Maddeleri ve Esnaf odası olarak yapmış olduğumuz bu güzel ve anlamlı iş Esnaflarımız tarafından olumlu karşılanmış bu da bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Bu ve buna benzer yapacağımız çalışmalar, esnaflarımızın maddi yönden güçlenmesine ve kalkınmasına vesile kılmaktadır. Şimdiden emek veren tüm emekçi esnaflarımıza Gıda Maddeleri ve Esnaf Odası olarak işlerinde başarılar dilerim dedi.

 

 

 

 

Galeri
📆 28 Haziran 2022 Salı 11:01   ·   💬 0 yorum   👀 805 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 ARALIK 2022 Cumartesi(www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi – 2 Aralık 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR