- I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I - http://siverekgazeteleri.com -

Güneydoğunun olu dağı olarak tanınan, bölgenin tek kayak merkezi konumunda olan Karacadağ Kayak merkezi bu hafta sonu kayak sezonunu açmıştı. Doğa Gezginleri Karacadağın güzelliklerini tanıtmak amacıyla hafta sonu karacadağ kayak merkezine gidip kayak ve piknik yapan vatandaşları görüntüledi. Günü birlik kayak merkezine gelen bölgede yaşayan vatandaşlar kaytak merkezinde konaklama ve diğer sosyal tesislerinin yapılması halinde bölgede kış turizminin gelişeceğini belirterek yetkililerin bu alanda harekete geçmelerini istediler.Haber Feyzi DONAN DOĞA GEZGİNLER KULÜBÜN KARACADAĞ KAYAK MERKEZİNDE SİVEREK’İN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ FOTOĞRAFLARLA TANITIYOR

Siverek’in tarihi ve doğal güzelliklerini gün ışığına çıkarmak, bu doğal güzellikleri tur izime kazandırmak amacıyla kurulan doğa gezginler kulübün üyeleri çalışmalarına devam ediyor.

Güneydoğunun olu dağı olarak tanınan, bölgenin tek kayak merkezi konumunda olan Karacadağ Kayak merkezi bu hafta sonu kayak sezonunu açmıştı.

Doğa Gezginleri Karacadağın güzelliklerini tanıtmak amacıyla hafta sonu karacadağ kayak merkezine gidip kayak ve piknik yapan vatandaşları görüntüledi.

Günü birlik kayak merkezine gelen bölgede yaşayan vatandaşlar kaytak merkezinde konaklama ve diğer  sosyal tesislerinin   yapılması halinde

bölgede kış turizminin   gelişeceğini belirterek  yetkililerin bu  alanda harekete   geçmelerini istediler