MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » HALFETİ’DE KORONAVİRÜSLE MÜCADELEYE ÖNEMLİ KATKI.
HALFETİ’DE KORONAVİRÜSLE MÜCADELEYE ÖNEMLİ KATKI.
HALFETİ’DE KORONAVİRÜSLE MÜCADELEYE ÖNEMLİ KATKI.

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ın girişimleri sonucu ilçeye kazandırılan fabrikada koruyucu tulum üretimine başlandı.

 

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde belediyeden koronavirüse önemli katkı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de etkisini göstere koronavirüsle mücadele sürüyor.

 

Bu kapsamda Halfeti ilçesinde Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü bünyesinde görevli usta öğretici ve kadınlar tarafından gerçekleştirilen maske üretiminin ardından, şimdi de ilçede koronavirüse karşı koruyucu tulum üretimine başlandı.

 

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ın girişimleriyle bir süre önce ilçeye kazandırılan ve 100 kişinin istihdam edildiği tekstil fabrikasında koronavirüsten koruyucu tulum üretilmeye başlandı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ‘’İlçe genelinde koronavirüsle mücadelemiz sürüyor. Tüm ekiplerimiz koronavirüsle mücadelede seferberlik halinde. Girişimimizle ilçemize kazandırdığımız tekstil fabrikasında koronavirüsten koruyucu tulum üretilmeye başlandı. Burada çalışan işçi kardeşlerimiz yoğun bir gayret göstererek koronavirüsle mücadeleye katkı sağlıyorlar’’ dedi.

📆 09 Nisan 2020 Perşembe 14:47   ·   💬 0 yorum   👀 203 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 22 EKİM 2020 PERŞEMBE – (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR