MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » HİZMET VERMEYEN SİVEREK BELEDİYESİ YEREL BASINI SUSTURMAYA ÇALIŞIYOR
HİZMET VERMEYEN SİVEREK BELEDİYESİ YEREL BASINI SUSTURMAYA ÇALIŞIYOR
HİZMET VERMEYEN SİVEREK BELEDİYESİ YEREL BASINI SUSTURMAYA ÇALIŞIYOR

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Günlük olarak Yayın hayatını devam eden İrfan ve Hedef Gazeteleri Siverek belediyesi tarafından Aboneleri İptal edilerek Susturmaya çalışılıyor.

 

Siverek İrfan ve Hedef Gazetelerinin genel yayın yönetmeni Feyzi Donan bir açıklama yapma gereği duydu Donan açıklamasında Gazetelerimiz ve İnternet sitelerimizde şimdiye kadar yapılan belediye hizmetlerini vatandaşa aktaran iki gazetemiz Son olarak vatandaşın Taşağıl Kırsal Mahallesinin yol Haberini yaptık. Bu yol haberinden dolayı Siverek belediye Basın müdürü Murat Ölçen ve onun yandaş medyasının hedefi olduk. Neden bu haberi yaptınız çalışmalarımıza sekte vuruluyor bizde sizin iki gazetenizin abonelerini fes ediyoruz denildi.

Günümüz Türkiye’sinde Hükümetimizin yerel belediyelere aktardığı kaynaklar halka hizmet için gönderilir. Basın Camiasının işi haber yapmak ilgililere eksik olan bir hizmeti haber yapıp duyurmak Bizim belediyede bize neden bu haberi yaptınız diye abonelerimizi fes eder. Biz bu basın camiasına yıllardır hizmet veriyoruz Güneydoğu Gazeteciler Federasyonunda Şanlıurfa ve Siverek kentimizi temsil ediyorum. Bugüne kadar her platformda Kentte yapılan hizmetleri ve yapılacak hizmetleri dile getirdik. Biz parayla pulla haber peşinde değiliz alnımız açık bizim önceliğimiz Vatandaşımızın taleplerini tarafsız ve doğru bir biçimde ilgililere bildirmek Kentimize Yapılan hizmetleri yayınlamak ve dolayısıyla eksik ve yapılmayan hizmetlerine dile getirmek olduğunu belirtmek isterim. Bu yönde Siverek Belediyesiyle hiç bir zaman yapılan çalışmalarını yayınlamama gibi bir art niyet taşımadık ve taşımamızda Yapılan bu ABONE Fes kararını kınıyor Basın camiası her zaman halkın yanında ve tarafsız olduğunu vurgulamak isterim” açıklamasında bulundu.

📆 17 Haziran 2020 Çarşamba 18:33   ·   💬 1 yorum   👀 950 kez okundu   ·   Yazdır

“HİZMET VERMEYEN SİVEREK BELEDİYESİ YEREL BASINI SUSTURMAYA ÇALIŞIYOR” için bir cevap

  1. hüseyin dedi ki:

    o yola eşeği vursan eşek geçemiyor artık allah hakımızı bırakmasın inşlah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 EYLÜL 2020 www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 25-09-2020 CUMA  www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR