MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » HUMMALI TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
HUMMALI TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
HUMMALI TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Siverek Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsle mücadele kapsamında hummalı çalışmalarına devam ediyor.

 

Sabahın erken saatleriyle birlikte cadde ve sokaklarda çevre ve görüntü kirliliği oluşturan tüm noktalarda hummalı bir çalışma yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kenti baştan aşağı temizliyor.

 

Belirlenen program çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında bir yandan rutin temizlik işleri icra edilirken diğer yandan çöpler toplanarak kent merkezi kısa sürede temizleniyor.

 

Ekipler rutin çalışmaların yanı sıra gece saatlerinde de korona virüs önlemleri kapsamında tazyikli ve köpüklü suyla program dahilinde caddeleri yıkamayı da ihmal etmiyor.

 

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra korona virüsle mücadele edildiğini belirtti.

 

Ekiplerin belirlenen program çerçevesinde çalışmaya devam ettiklerinin belirtildiği açıklamada, “Günün ilk ışıklarıyla başlanan çalışmalar gecenin geç saatlerine kadar devam ettirilmektedir. Ekiplerimizin özverili çalışmaları neticesinde gün içinde rutin temizlik çalışmaları yapılırken gece geç saatlerinde ise korona virüs tedbirleri kapsamında cadde ve sokaklar köpüklü suyla yıkanarak arındırılıyor.” denildi.

📆 16 Nisan 2020 Perşembe 15:45   ·   💬 0 yorum   👀 173 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR