MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » Hür Dava Partisi (HÜD PAR) il Başkanı Siverek’te İncelemelerde Bulundu
Hür Dava Partisi (HÜD PAR) il Başkanı Siverek’te İncelemelerde Bulundu
Hür Dava Partisi (HÜD PAR) il Başkanı Siverek’te İncelemelerde Bulundu

İl başkanı incelemeleri sırasında engelliler ve kalkınma derneğini ziyaret etti

 

Şanlıurfa Hür dava partisi (HÜD PAR) il Başkanı Emin Özaslan ile Siverek İlçe Başkanı Abdürrahim Sımak ve parti teşkilatıyla birlikte Siverek’te tarım işçilerinin yaşamsal durumlarını ve sorunları üzerinde hazırladığı rapor çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

İl başkanı Emin Özaslan; Şanlıurfa genelinde en çok tarım işçisi olarak ilçe dışına çalışmaya giden yoğun bir nüfusa sahip Siverek’te bazı alilerle görüştü ilçede tarım işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Tarım işçileriyle ilgili hazırlanan rapor önümüzde ki günlerde partinin merkezine gönderileceği öğrenildi.

Şanlıurfa Hür dava partisi (HÜD PAR) İl Başkanı Özaslan ile beraberinde kiler Siverek ilçesinde yaptığı incelemeler kapsamında, ilçede engelli vatandaşlara yönelik çalışmalar yapan Siverek engelliler ve kalkındırma Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Şeyhmus Karaburç ile görüşüp engelliler el sanatları kursunu gezip kursiyerlerle sohbet etti.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan Siverek ilçesinde yaptığı inceleme hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti: Bugün Siverek’e geldik Siverek’te engelliler derneğini ziyaret ettik Siverek engelliler derneği buradaki kardeşlerimizle görüştük. Dernek Başkanı Şeyhmus Bey’i ziyaret ettik. Buradaki çalışmaları ben takdirle karşıladım. Şeyhmus Bey buradaki bazı kardeşlerimizi sınavlara hazırlıyor, burada eğitimler veriliyor, insanlar kendi emeğiyle bazı üretimler yapıyorlar. Hepsi çok kıymetli çok değerli. Ben gittiğim her yerde şunu söylerim, asıl engelli olmak insanın elinin kolunun olmaması değildir, doğuştan engelli olmak engellilik değildir, asıl engelli olanlar gözleri olup da görmeyenler bakıp da görmeyenler ya da işiten kulaklara sahip olup da bazı gerçekleri işitmeyenlerdir. Yani asıl engeller yüreklerde başlıyor. Bir insanın tekerlekli sandalyede oturması tekerlekli sandalye ile gezmesi engellilik değildir, asıl engellilik dediğim gibi gören gözlere sahip olup bakıp da göremeyen gözlerdir. Tüm kardeşlerime herkese çok teşekkür ediyorum ve bütün herkese başarılar diliyorum” dedi.

Galeri
📆 03 Şubat 2022 Perşembe 09:47   ·   💬 0 yorum   👀 424 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 21 Mayıs 2022 Cumartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 20 Mayıs 2022 Cuma www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti VALİ ERİN ŞANLIURFAHABER siverek gazetesi SİVEREK HABER Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek hedef gazetesi Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti ŞANLIURFA GAZETESİ Siverek Kızılay Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi SİVEREKGAZETELERİ Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Urfa Haber Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı siverek gazeteleri BAŞKAN YILDIZ SİVEREKHABER Şuçgad’tan SİVEREK SON DAKİKA Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı GÜNEYDOĞU GAZETESİ ŞANLIURFA HABER Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor FATİH ERBAKAN siverek belediyesi Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek