MENÜ ☰
İLÇE MÜFTÜMÜZ YILDIZBAŞ’TAN GAZETEMİZE ZİYARET
İLÇE MÜFTÜMÜZ YILDIZBAŞ’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

Şanlıurfa’nın Siverek İlçe Müftüsü Mahmut Yıldızbaş Yerel basını desteklemek ve güçlendirmek amacıyla Gazetemizi ziyaret etti.

Siverek İlçesinde Yerel Basının önemine değinerek Gazetecilik mesleğinin tarafsız ve şeffaflık ilkesi  içerisinde  olduğunu belirten Yıldızbaş zor şartlar altında yayın hayatını devam eden Gazetelere gerek halkımızın gerekse kurumlarımızın sahiplenmesi gerektiğini vurgu yaptı.ayrıca burada olmaktan son derece memnun olduğunu belirtti.

İlçe Müftüsü Yıldızbaş Pandemi dolayısıyla aksayan merkezi sistemdeki Cuma vaaz sistemini bu hafta başlatacaklarının müjdesini vererek vatandaşın taleplerini mümkün olduğu kadar cevap vereceklerini altını çizdi.Son olarak Merkezi Ezan Sisteminde uydu alıcı cihazlarımızda  bazen aksaklıklar ve arızaların olduğunu zaman zaman kırsalda Ezanlarının okunamadığını biliyoruz,bu aksaklıklarında en kısa sürede giderileceğini belirtmek isterim dedi.

Siverek Kentimizde göreve başladığından bu yana gerek merkezde gerekse kırsalda önemli Dini ve ahlaki yöndeki hizmetlere imza atan İlçe müftüsü yıldızbaş Gazetemize ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerimizi ifade edip teşekkürlerimizi iletiyoruz.

📆 10 Temmuz 2020 Cuma 09:58   ·   💬 0 yorum   👀 2.764 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR