MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » İSTANBUL’DAN SİVEREK’E KARDEŞLİK ELİ
İSTANBUL’DAN SİVEREK’E KARDEŞLİK ELİ

 

Öğrenciler bu kış üşümeyecek

Diyarbakır Siverekliler Derneği aracılığıyla İstanbul da yaşayan Siverekli İş adamından ihtiyaç sahibi öğrencilere mont yardımı.

Diyarbakır Siverekliler Derneği Başkanı Burhan Erol aracılığıyla hayırsever iş adamları arasında başlattıkları yardım kampanyası kapsamında İstanbul’dan iş adamı Ferit Erol tarafından Siverek’teki ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Siverek Hedef Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Feyzi Donan 50 adet mont gönderdi.

Gazeteci Donan, yardımlarla ilgili yaptığı çalışmasını şu sözlerle ifade etti”  Diyarbakır Siverekliler Derneği başkanı Burhan Erol Siverek’te ihtiyaç sahibi olan Okullu tespit etmemi istedi bende ilk önce kendi etrafımda olan ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit edip bu montları teslim ettim, daha sonra İlçe Milli Eğitim şube müdürü Fahri Düşenekli’yi  arayarak  bir birleştirilmiş sınıflı bir okula mont yardımında bulunacağımızı belirttim.

Kendisi 25 Km uzaklıkla bulunan Güldoruğu İlkokulu’na yardımda bulunabileceğimizi  söyleyerek buradaki okula Mont yardımında bulunduk. Öğrencilerimizi yüzündeki sevgi gülücüklerine şahit olduk gerçekten “veren el alan elden üstündür” bu tür yardım kampanyalarımızın İş adamlarımızdan devamını beklemekteyiz.  Başta yardım eden İstanbul İş adamı Ferit Erol’a Diyarbakır Siverekliler Derneği Başkanı Burhan Erol’a desteklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Burada iş adamlarımıza seslenmek istiyorum her nerede olursanız olun bize ulaşarak yardımlarınızı yollayabilirsiniz sizlerin adına bu yardımlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak bizim temel görevimizdir diyorum.

📆 09 Ekim 2021 Cumartesi 13:20   ·   💬 0 yorum   👀 329 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi -19 Ağustos 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com
Siverek hedef Gazetesi – 18 Ağustos 2022 Perşembe -www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR