MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER » İZMİR GAZİEMİR KIZILAY ŞUBESİNDEN SİVEREKLİ ÖĞRENCİLERE KARDEŞLİK ELİ
İZMİR GAZİEMİR KIZILAY ŞUBESİNDEN SİVEREKLİ ÖĞRENCİLERE KARDEŞLİK ELİ
İZMİR GAZİEMİR KIZILAY ŞUBESİNDEN SİVEREKLİ ÖĞRENCİLERE KARDEŞLİK ELİ

Kızılay gönüllüleri önce seminer verdi, ardından Bin öğrenciye giyim malzemeleri dağıttı.

Türk Kızılay İzmir Gaziemir Şubesinin organizasyonuyla İzmir’den Siverek’e gönül köprüsü projesin kapsamında Siverek ilçesinde ilk ve ortaokullarda eğitim ve öğretimlerine devam eden bin öğrenciye bir giyim firmasının desteğiyle giysi malzemesi dağıtıldı.

Malzeme dağıtımından önce Karacadağ Anadolu Lisesi ile Yusuf Sami imam hatip kız lisesinde ki öğrencilere Kızılay faaliyetlerini tanıtan seminer programı düzenlendi.

Türk Kızılay Siverek şube Başkanı Sayın Mehmet Sırrı Karahanlı’ nın ve gönüllülerinden katılımıyla Siverek 15.Temmuz şehitleri ilkokulu ile ortaokulunda eğitimlerini sürdüren 1000 öğrenciye giyim malzemeleri dağıtıldı.

Türk Kızılay Siverek Şube başkanı Mehmet Sırrı Karahanlı, düzenlenen dağıtım töreninde yaptığı konuşmada emeği geçen herkese teşekkür ederek şunları kaydetti”

Kızılay ekipleri olarak her zaman her koşulda mağdur ve mazlumların yanında olduklarını belirterek ihtiyaç sahibi ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza her türlü yardımlarımız imkanlarımız ölçüsünde  devam edecektir. Amacımız her zaman mağdur ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı  tespit edip onlara her türlü yardımları ulaştırma noktasında destek vermek,  Bunun yanında b

bir proje kapsamında Karacadağ Anadolu Lisesi ve Yusuf Sami imam hatip kız lisesinde ki öğrencilere Kızılay faaliyetlerini tanıtan seminer programı düzenledik Ayrıca iki okulumuzda ki hak sahibi çocuklarımıza İzmir den gelen hediyelerini sunduk.

Projeyi hazırlayan Türk Kızılay Gaziemir Şube Başkanımız Davut Dinçel ‘e ve kurumsal bağışçımız olan LCW Waikiki ‘ ye Siverekli çocuklar adına teşekkürlerimizi sunarız ”dedi.

Galeri
📆 25 Şubat 2022 Cuma 09:42   ·   💬 0 yorum   👀 946 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi – 6 Ekim 2022 Perşembe  – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 5 Ekim 2022 Çarşamba – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR