MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » İZMİR SİVEREKLİLER DERNEĞİNDEN SİVİL DER’E ZİYARET
İZMİR SİVEREKLİLER DERNEĞİNDEN SİVİL DER’E ZİYARET
İZMİR SİVEREKLİLER DERNEĞİNDEN SİVİL DER’E ZİYARET

Yıllardır İzmir ve tüm EGE bölgesinde Siverek’in geleneksel kültürünü yaşatmak ve yardımlaşma duygusunu geliştirmek amacıyla çalışmalar yürüten İzmir Siverekliler derneği  Üyeleri ile  dernek yönetim kurulu üyesi Suphi Özlahlan Siverek’i İl Ýapma ve kalkındırma derneğini ziyaret ederek SİVİL DER onursal Başkanı Koçali Aymaz, Sivil der başkanı Ayhan Ekinci ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşerek  izmir’de  dernek ve konfederasyon çatısı altında gerçekleştirilen  çalışmalarını anlattı.

Özlahlan açıklamalarında İzmir Siverekliler Derneğimizin uzun yıllar Ege Bölgesinde Saygın Yönetimiyle yardımsever bireyleriyle herkesçe sevilen ve sayılan bir yapı içerisinde birlik ve beraberliği hep kendisine şiar edinen bir yapıda hareket etmektedir. Siverekliler olarak birlik ve beraberliğimizi batıda en üst seviyeye ulaştırma noktasında gayretler içerisindeyiz. Bu vesileyle çeşitli Etkinliklerle  adımıza yakışır ve yaraşır bir çaba içerisindeyiz. Derneğimiz Enes İpek Başkanlığında Yeni Yönetim Kurulumuz ile son derece etkin bir  çalışma içerisindeyiz.inşallah daha güzel yerlere gelmeyi umud ediyoruz dedi.

SİVİL DER Başkanı Ekinci ziyaretten duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi.

Özlahlan misafirperverliklerinden dolayı SİVİL DER yönetimine teşekkür etti.

Siverek İzmirliler Derneği Onursal Başkanı Koç Ali Ay ile sıcak bir havada bir telefon görüşmesi gerçekleşti SİVİL’DER Başkanı Ayhan Ekinci ve Yönetim Kurulu üyeleriyle tek tek görüşen Onursal Başkan Al İzmir’de Dernek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

 

Toplantıda bulunan  SİVİLDER Yönetim Kurulu Üyesi Siverek Hedef Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Gazeteci Feyzi Donan  İzmir de yapılan dernek çalışmalarının kendisine iletilmesi halinde gazete ve haber sitesinde yer vereceklerini iletti.

Galeri
📆 04 Haziran 2022 Cumartesi 13:52   ·   💬 0 yorum   👀 576 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 ARALIK 2022 Cumartesi(www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi – 2 Aralık 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR