MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » JANDARMA TİMLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR.
JANDARMA TİMLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR.
JANDARMA TİMLERİ UYUŞTURUCUYA  GEÇİT VERMİYOR.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığınca  yürütülmekte olan soruşturmaya esas olmak üzere, Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Uyuşturucu Madde Kaçakçılığı olayları ile mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; 18 Eylül 2020 tarihinde adli makamlardan alınan arama kararına istinaden Şanlıurfa İli mülki sınırları içerisinde, (2) şüpheli şahsa ait ev ve eklentilerinde yapılan arama sonucunda; (6.500) gr. kubar esrar, (123) adet uyuşturucu hap, (4) gr. toz esrar, (28) kök kenevir bitkisi ve (1) adet suçta kullanılan hassas terazi ele geçirilmiş olup olaya ilişkin (5) şüpheli şahıs gözaltına alınmıştır.

 

Söz konusu olayla ilgili (5) şüpheli şahıs, 19 Eylül 2020 tarihinde çıkarıldıkları adli makamlarca (2) ‘si tutuklanmış, (3) şüpheli şahıs ise adli kontrol kararı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

 

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı yasaların kendisine verdiği görev ve sorumlulukların gereği olarak her türlü kaçakçılık faaliyetlerine yönelik gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması için yürütülen çalışmalara aralıksız devam edilmektedir.

 

📆 21 Eylül 2020 Pazartesi 11:25   ·   💬 0 yorum   👀 2.028 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 25 OCAK 2021 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 22 OCAK 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR