MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » KARANTİNADAKİ MAHALLELERİN İHTİYAÇLARINI SİVEREK BELEDİYESİ KARŞILIYOR
KARANTİNADAKİ MAHALLELERİN İHTİYAÇLARINI SİVEREK BELEDİYESİ KARŞILIYOR
KARANTİNADAKİ MAHALLELERİN İHTİYAÇLARINI SİVEREK BELEDİYESİ KARŞILIYOR

Siverek Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında karantina altına alınan mahallelerin temel ihtiyaçlarını karşıladı. Korona virüs önlemleri kapsamında karantina altına alınan mahalle ve binalardaki vatandaşların gıda ve dezenfektan ihtiyaçları Siverek Belediyesi ekiplerince karşılanıyor.

 

Bir süre önce Kovid-19 testi pozitif çıkan bir hastanın ardından karantina altına alınan Aşağı Beşyamaç sakinlerinin gıda ihtiyacı olduğunu bildirmesi üzerine ekipler, Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’ın talimatıyla harekete geçti.

İhtiyaç sahibi olduğu bildirilen 38 ailenin temel gıda ihtiyacını karşılayan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, gıda kolilerini jandarma uygulama noktasına götürdü.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Korona virüs önlemleri kapsamında karantina alınan mahallelerin yanı sıra kent merkezindeki binalara yönelik temel ihtiyaçların karşılanması noktasında ekiplerimiz aralıksız çalışmaktadır. Gelen her talebi titizlikle değerlendiren ekiplerimiz, vatandaşlarımızın temel gıda ve dezenfektan ihtiyacını karşılamaktadır. Öte yandan dezenfekte ihtiyacı olduğunu bildiren vatandaşlarımızın talebiyle evlerinde de dezenfekte çalışması yapılmaktadır.”

İhtiyaçlarının bir telefonla giderildiğini belirten karantina bölgelerinde yaşayanlar Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’a teşekkür etti.

Galeri
📆 22 Nisan 2020 Çarşamba 13:51   ·   💬 0 yorum   👀 535 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 EKİM SALI 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR