MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » KAYMAKAM AZİZ GÖLBAŞI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
KAYMAKAM AZİZ GÖLBAŞI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
KAYMAKAM AZİZ GÖLBAŞI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Siverek Kaymakamı Aziz Gölbaşı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Esmerçayı Mahallesindeki bir düğün salonunda beraberindeki daire müdürleriyle bir araya gelen Kaymakam Aziz Gölbaşı, muhtarlara seslendi.

Muhtarların demokrasi zincirinin ilk halkası olduğunu dile getiren Kaymakam Gölbaşı, “Yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden devletimizin her noktadaki kurumsal temsilcisidir. Seçildiği andan itibaren hiçbir ayrım gözetmeksizin mahalledeki herkesin yanı başında ve mahalledeki her sorunla doğrudan muhatap olan ilgilenen, çözüm arayan muhtarlarımız, idari yapımızdaki tüm değişimlere rağmen demokrasi sabiti olarak yerini ve önemini muhafaza etmiştir.” dedi.

Muhtarların bulunduğu mahallede devletin kurumlarını temsil ettiğini belirten Gölbaşı, şu ifadeleri kullandı: “Muhtarlarımız halkımızla devlet arasında köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlarımızın 2019 yılında başlayan ve bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında Cumhurbaşkanlığı ve ilgili bakanlıklarca alınan tedbir ve kararların azami düzeyde uygulanması ve hayata geçirilmesinde sağladıkları katkılar takdire şayandır. Yine gerek sosyal vefa destek grupları gerek aşı çalışmalarına verdikleri desteklerden dolayı müteşekkiriz. Elbette ki bütün bunlar yeni bir anlayışın milletin merkeze alan millet iradesinden güç almaya önem veren ve bu bağlamda muhtarı şehir hayatında önemli bir öznesi olarak gören düşüncenin ve anlayışın yansımasıdır. Bu vesileyle vatandaşın derdiyle dertlenen halkın tercihi ve seçimiyle iş başına gelen tüm muhtarlarımızın kendilerine ve ailelerine sağlıklı, huzurlu bir hayat diliyor, bugüne kadar aziz milletimize hizmet etmiş, emek vermiş, afetlerden 15 Temmuz’a kadar her türlü fedakarlığı ortaya koymuş, yeri geldiğinde görevi başında şehit olmuş muhtarlarımızın saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nüzü kutluyorum.”

Gölbaşı’nın konuşmasının ardından muhtarlar söz aldı. Mahallelerindeki noksanlıkları dile getiren muhtarlar, sorunları birim müdürlerine iletti.

Elektrik dağıtımı şirketiyle ilgili sorunların yoğun olarak gündeme geldiği toplantıda muhtarlar hayata geçirilmesi gereken projeleri anlattı.

Toplantıya Gölbaşı’nın yanı sıra Kaymakam refiki Ömer Bulut, Topçu Yarbay Mehmet Serhat Gündoğan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Deniz, Emniyet Müdürü Özer Bilgehan, Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Fırat, Tarım ve Orman İlçe Müdürü İbrahim Şık, ŞUSKİ Temsilcisi Ali Demiroğlu, DEDAŞ Müdürü Murat Dursun katıldı.

Galeri
📆 19 Ekim 2021 Salı 16:09   ·   💬 0 yorum   👀 256 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 9 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 8 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti SİVEREKGAZETELERİ SİVEREKHABER AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu SİVEREK HABER siverek gazete BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek belediyesi siverek Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor FATİH ERBAKAN Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti SİVEREK SON DAKİKA Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı BAŞKAN YILDIZ Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret ŞANLIURFA HABER GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI siverek hedef gazetesi Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı ŞANLIURFA GAZETESİ Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Urfa Haber Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu ŞANLIURFAHABER Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı siverek gazeteleri Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Şuçgad’tan siverek gazetesi Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü gazete siverek Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi