MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, güncel, Manşet » KOÇALİ AYMAZ KÜTÜPHANESİ İÇİN KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASI BAŞLATILDI
KOÇALİ AYMAZ KÜTÜPHANESİ İÇİN KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASI BAŞLATILDI
KOÇALİ AYMAZ KÜTÜPHANESİ İÇİN KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASI BAŞLATILDI

Yıllarını memleketini gelişmesi, huzur ve barışı için çabalayan Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği  (SİVİL-DER) fahri Başkanı Koçali Aymaz’ın adını kitaplarla özdeşleştirip yaşatma adına Karacadağ ilkokulu ve Karacadağ ortaokuluna ilk kez kurulan kütüphanelere verildi.

Kütüphanenin zenginleşmesi adına kitap kampanyası başlattıklarını belirten Onur İşbilen konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti ”Karacadağ ilkokulu ve Karacadağ ortaokuluna SİVİL-DER ve SİVEREK genç girişimciler kulübünün açtığı bölgenin kütüphanesi olan Koçali AYMAZ kütüphanesine kitap bağışlama kampanyası başlamıştır. Bölgedeki çocuklarımıza roman, çizgi roman, boyama kitapları, zekâ oyunları kitapları, çeşitli kırtasiye ürünleri ve materyaller ile destek bulunmak isteyenler için çağrıda bulunuyoruz” dedi.

Kitap bağışlamak isteyenler Siverek’i İl yapma Derneği binasına elden bıraktıkları gibi, kargoyla bırakmak isteyenler Siverek için Kızılay iş hanı adresine gönderebilirler.

 

Galeri
📆 11 Kasım 2020 Çarşamba 11:28   ·   💬 0 yorum   👀 2.112 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 4 ARALIK 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR