MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » KORONA VİRÜSÜNE KARŞI GÜÇ BİRLİĞİ ARTIRILIYOR
KORONA VİRÜSÜNE KARŞI GÜÇ BİRLİĞİ ARTIRILIYOR
KORONA VİRÜSÜNE KARŞI GÜÇ BİRLİĞİ ARTIRILIYOR

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan İzol her gün alınan tedbirleri daha çok artırmak adına Siverek Sosyal Hizmetleri Müdürü Mehmet Ülgen ile görüş alışverişinde bulundu.

 

Koronaya karşı tedbirlerin arttırıldığı Şanlıurfa’da her kesim kendine düşeni yapmaya devam ediyor. Siverek’te de bir dizi önlemler alınırken vatandaşların duyarlı olması konusunda çalışmalar devam ediyor.

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan İzol’da ilçedeki tedbirler kapsamında çalışmalarını yürütüyor. Tedbirleri daha fazla attırmak isteyen Başkan İzol, Siverek Sosyal Hizmetleri Müdürü Mehmet Ülgen’i makamında ziyaret ederek bir süreçte ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Yardımcısı İzol yaptığı açıklamada; ‘’sorun ulusal bir sorun ölümlerin önüne geçmek amacıyla kentin genelinde çalışmalarımız sürüyor.

Bu süreçte sivil toplum kuruluşlarımızın yanı sıra kurumlar arası işbirliğini üst noktaya çıkarmak istiyoruz bu sorun ulusal bir sorundur. Tüm vatandaşların duyarlı olması toplumun yararına olacak’’ ifadelerine yer verdi.

Galeri
📆 24 Mart 2020 Salı 14:49   ·   💬 0 yorum   👀 419 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

21 EYLÜL 2020 (www.siverekgazeteleri.com)
19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR