MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Koronaya karşı dezenfeksiyon istasyonu kuruldu
Koronaya karşı dezenfeksiyon istasyonu kuruldu
Koronaya karşı dezenfeksiyon istasyonu kuruldu

Viranşehir’de, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında araç dezenfektan istasyonu kuruldu.

 

Viranşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce ortak yürütülen koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Yenişehir Mahallesi Spor kompleksi önünde kurulan dezenfektan istasyonunda araçlar ücretsiz olarak dezenfekte ediliyor.

 

Araç dezenfekte istasyonu hafta içi her gün 09.00 ile 18.00, Cumartesi günü ise  09.00 ile 12:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Dezenfektan istasyonunu ziyaret eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Halkımızın sağlığı bizim için çok önemli. Korona virüsünün ülkemizde görüldüğü ilk günden bu güne kadar dezenfekte ve hijyen çalışmalarımızı arttırarak devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bu çalışmalara bir yenisini de ekledik. Yenişehir Mahallesi Spor Kompleksi önünde araç dezenfekte istasyonu kurduk. Araç sahibi tüm vatandaşlarımız Hafta içi her gün saat 09.00 ile 18.00 arası Cumartesi günü ise öğleye kadar işlemini ücretsiz bir şekilde yapabilirler.” dedi.

Verilen hizmetten çok memnun olduklarını söyleyen araç sahipleri, Böyle güzel bir hizmeti sağlayan iki belediyeye teşekkür etti.

 

📆 08 Nisan 2020 Çarşamba 16:48   ·   💬 0 yorum   👀 217 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 EKİM 2020 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR