MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » KOSGEB YETKİLİLERİNDEN SİVEREKLİ GİRİŞİMCİLERE SEMİNER VERİLDİ
KOSGEB YETKİLİLERİNDEN SİVEREKLİ GİRİŞİMCİLERE SEMİNER VERİLDİ
KOSGEB YETKİLİLERİNDEN SİVEREKLİ GİRİŞİMCİLERE SEMİNER VERİLDİ

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, Siverek Gıda Maddeleri ve Esnaf Odası Üyelerine   KOSGEB  destekli faizsiz kredi imkanlarını sağlayan destekler için bilgilendirme semineri  verildi.

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda gerçekleşen seminere Gıda maddeleri ve esnaf odası  üyeleri katıldı. Kosgeb yetkilisi Mehmet İnat tarafından verilen seminere Küçük ölçekli işletmelerinin Kosgep destekli  verilen Faizsiz kredi imkanlarından faydalanmak isteyen Gıda maddeleri ve Esnaf Odası üyelerini bilgilendirdi.

Siverek Gıda Madeleri ve Esnaf Odası Başkanı Berat Dalaman  KOSGEP tarafından üyelerimize yönelik bu tür seminerlerimizi zaman zaman sıklıkla gerçekleştireceğiz.Amacımız tüm üyelerimizi Faizsiz kredi imkanlarını sağlayan destekler için bilgilendirmek bu bu bilgi ışığında kriterlere uyan esnafımıza yardımcı olup bu haktan yararlanmasını sağlamak olduğunu vurgu yaptı.

Galeri
📆 15 Mart 2022 Salı 16:19   ·   💬 0 yorum   👀 479 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK’TE ÖĞRENCİ VELİLİLERİ İMAM HATİP ORTAOKULU İÇİN KAYMAKAM İLE GÖRÜŞTÜ
Siverek Hedef Gazetesi 9 Aralık 2022 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR