MENÜ ☰
KREŞLERDE KORONAVİRUS DENETİMLERİ
KREŞLERDE KORONAVİRUS DENETİMLERİ

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde faaliyetlerini sürdüren kreş ve Gündüz bakım evlerinde koronavirus denetimleri yapıldı.

Denetimlere Şanlıurfa Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici, İl Müdür Yardımcısı Neval Demir, Siverek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Ülgen katıldı.

Kreş ve gündüz bakım evlerini tek tek gezen İl Müdürü Hasan Bilici, sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda uyarılarda bulunarak salgının en başarılı ve tedbirli bir şekilde atlatılması için dikkat edilmesi gereken konularda yetkililerle  istişarelerde bulundu.

Denetimlerin ardından gazetecilere açıklama yapan Bilici şunları kaydetti. “Bilindiği üzere pandemi dolayısıyla çalışan Annelerimizin yükünü hafifletmek ve onlara destek olmak için kreşlerimiz faaliyetlerini sürdürmektedir. Her anlamda aile ve çocuklarımızın sağlığı açısından her türlü tedbirleri sıkı bir şekilde almalıyız, özellikle sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda kurumlar olarak hassasiyet içerisinde çalışmalarımızı sürdürerek bu salgını tedbirli bir şekilde atlatmamız için bakanlığımızın açıkladığı kurallara uymalıyız”dedi.

İl Müdürü Bilici, denetimlerin ardından Siverek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne geçerek ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

 

Galeri
📆 26 Kasım 2020 Perşembe 13:59   ·   💬 0 yorum   👀 1.475 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 15 OCAK 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 14 OCAK 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR