MENÜ ☰
KURBANINI PAYLAŞ, KARDEŞİNLE YAKINLAŞ
KURBANINI PAYLAŞ, KARDEŞİNLE YAKINLAŞ

Yarım asra yakın süredir gerçekleştirdiği faaliyetlerle milletimizin iyilik temsilcisi olan Türkiye Diyanet Vakfı Diyanet İşleri Başkanlığıyla birlikte bu Kurban Bayramında da ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra bayram sevincini mazlum ve mağdur coğrafyalara taşıyacaktır. Yeryüzündeki bütün kardeşlerimizi birbirine yakınlaştıran Kurban ibadeti sayesinde adını bile duymadığımız ülkelerde hiç görmediğimiz ve tanımadığımız kardeşlerimize hayırsever halkımızın yardım eli uzatılmaktadır.

Türkiye Diyanet Vakfı olarak Kurban ibadetini dini hükümler doğrultusunda yerine getirmek ve keseceği kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak maksadıyla 1993 yılından beri Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliği ile “dini esaslara uygun, güven ve emanete riayet” şiarıyla Vekâletle Kurban Kesim Programı düzenlemektedir.

Vekâletle kurban alımları, Yurtiçi: 975,00 TL, Yurtdışı: 825,00 TL olup bağışlarınız Siverek İlçe Müftülüğünde ve Türkiye Diyanet Vakfı Siverek Şubesinde (Eski Müftülük Binası) kabul edilmektedir.

📆 13 Temmuz 2020 Pazartesi 11:22   ·   💬 0 yorum   👀 2.952 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir