MENÜ ☰
LEO DERNEK ÜYELERİ SİVEREK’TE
LEO DERNEK ÜYELERİ SİVEREK’TE

binlerce kilometre uzaktan geldiler köy okuluna kütüphane kurup kitap bağışadırlar Merkezi İstanbul’da bulunan LEO dernek üyeleri bu güne kadar birçok okulaeğitim yardımısağlayan dernek üyeleri bu kez Siverek’te bir köy okuluna kütüphane kurup kitap vekırtasiye malzemesiyardımında bulundular.

 

Dernek üyeleri Avukat Gürkan Keser, Avukat İbrahim Ethem Abikoğlu, mimar Harun Ayaydın organizasyonuyla çoğunluğu avukat mimar ve diğer meslek mensuplarından oluşan 45 kişilik ekip İstanbul’da Siverek kırsalında bulunanTaşlı mahallesi Şehit Mahmut Elçi ilke ortaokula,kütüphane hanekurdular okulu boyayan ekip yanlarında getirdikleri iki Bin kitabı raflara yerleştirip okula eğitim gören 281 öğrenciye kırtasiye malzemesinden oluşan yardım paketi dağıttılar.

Şehit Mahmut Elçi ilkeortaokul müdürü yardımcısı Uğur Kete yaptığı açıklamada şunları kaydetti” öncelikle öğrencilerim adına binlerce kilometre kat ederek okulumuza gelen değeli yardımseverlere teşekkür ediyorum.

Okulumuzda gelen 45 kişilik ekip okula kütüphane kurdular 2 Bin kitap bağışladılar okulda boyanması gereken yerleri boyadılar   bu organizasyonu yapan Leo dernek üyeleri Avukat Gürkan Keser, Avukat İbrahim Ethem Abikoğlu,mimar Harun Ayaydın’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Leo  dernek üyesi ,Avukat İbrahim Ethem Abikoğlu, Siverek  Babamın memleketi buruda bulunmaktan mutluyum. Leo derneği olarak  yaklaşık 15 yıldır Türkiye’nin her yerine ulaşmaya çalışıyor çocuklar bizim geleceğimizdir eğitimlerine  ne kadar destek sağlamak  için çabalıyoruz. Köylülerle  kısa sürede  kaynaştık. Dernek olarak eğitime  katkı sunmaya  üyelerimizle birlikte devam edeceğiz” dedi.

Galeri
📆 11 Mart 2020 Çarşamba 17:39   ·   💬 0 yorum   👀 221 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR