MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » MAVİ MARMARA GAZİSİ KORONAYA KARŞI SİVEREKLİ MAZLUMLARA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR!
MAVİ MARMARA GAZİSİ KORONAYA KARŞI SİVEREKLİ MAZLUMLARA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR!
MAVİ MARMARA GAZİSİ KORONAYA KARŞI SİVEREKLİ  MAZLUMLARA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR!

İHH Siverek gönüllüsü Mavi Marmara Gazisi Cevdet Ökenek gıdaya ihtiyacı olan vatandaşların taleplerini karşılamaya devam ediyor.

İHH Siverek gönüllüsü Mavi Marmara Gazisi Cevdet Ökenek, Siverek Yardımlaşma Derneği üyeleriyle birlikte korona virüsünün başladığı günden bu yana yaklaşık 200 aileye gıda yardımı yaptı.

Koronavirüse karşı evlerinden çıkmayan ve durumu kötü olan vatandaşların yardımına koşan İHH gönüllüleri, gıda kolileri hazırlayarak ihtiyaçlarını bir bir gideriyor. Siverek’teki diğer yardım dernekleriyle beraber belirlenen ailelerin yardımına koşan Ökenek ve dernek üyeleri yardımlarını sürdürmeye devam edecek.

Cevdet Ökenek yardımlarla ilgili yaptığı açıklamasında; ‘’İHH olarak mazlum nerdeyse biz ordayız. Dinine, ırkına, siyasal görüşüne bakmaksızın Allah’ı hoşnut etmek adına her zaman her yerde mazlumun istek ve talepleri bizim için emirdir” ifadelerine yer verdi. 

Galeri
📆 08 Nisan 2020 Çarşamba 17:58   ·   💬 0 yorum   👀 222 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR