MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK
MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK
MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK

Siverek ilçesinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren meslek odaları, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yapılacak projelere tam destek geldi.

Terziler Odası Muhammed Hanifi Ay, Kereste ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Mecit Yakar ile Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Hacı İnan, bir süre önce göreve başlayan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş’ı ziyaret etti.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yapılacak her türlü projeye destek vereceklerini dile getiren Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Hacı İnan, meslek odaları olarak ortak bir karara imza attıklarını söyledi.

Halkla ilişkiler konusunda Basın birimine önemli görevler düştüğünü ifade eden İnan, “Siverek’te faaliyet gösteren meslek odaları olarak aldığımız karar gereği basın müdürlüğünce yürütülecek projeye destek verme kararı aldık. Yıllardır Siverek basınında önemli görev üstlenen Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş’ı yakinen tanıyoruz. İlçemize faydası olacak projeler yürüteceğine olan inancımız tamdır ki geçmiş dönemde yürüttüğü projelere destek verdik. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.Oda başkanlarını odasında ağırlayan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş, ziyaretten ve destekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Halkla ilişkilerin öneminin farkında olduklarını belirten Dolaş, “Meslek odalarımızın desteği bizim için son derece önemlidir. Basının ilk ayağını her zaman halkla ilişkiler oluşturmuştur. Değerli başkanlarımız ile yürütmeyi düşündükleri bazı projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sokakta çalışan çocukların eğitimlerini sürdürmeleri ve meslek edinmeleri konusundaki projeleri var. Destekleri için tekrardan teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Galeri
📆 25 Aralık 2020 Cuma 13:07   ·   💬 0 yorum   👀 1.747 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ


SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 HAZİRAN 2021 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK ŞANLIURFA HABER Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! siverek SİVEREKHABER Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! gazete siverek SİVEREK HABER Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu siverek gazetesi Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü ŞANLIURFA GAZETESİ siverek gazeteleri BAŞKAN YILDIZ Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Şuçgad’tan Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Urfa Haber Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret siverek gazete siverek hedef gazetesi Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış ŞANLIURFAHABER Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. FATİH ERBAKAN Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı SİVEREKGAZETELERİ Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti