MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, güncel, Manşet » MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK
MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK
MESLEK ODALARI BAŞKANLARINDAN BASIN MÜDÜRLÜĞÜNE TAM DESTEK

Siverek ilçesinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren meslek odaları, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yapılacak projelere tam destek geldi.

Terziler Odası Muhammed Hanifi Ay, Kereste ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Mecit Yakar ile Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Hacı İnan, bir süre önce göreve başlayan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş’ı ziyaret etti.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yapılacak her türlü projeye destek vereceklerini dile getiren Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Hacı İnan, meslek odaları olarak ortak bir karara imza attıklarını söyledi.

Halkla ilişkiler konusunda Basın birimine önemli görevler düştüğünü ifade eden İnan, “Siverek’te faaliyet gösteren meslek odaları olarak aldığımız karar gereği basın müdürlüğünce yürütülecek projeye destek verme kararı aldık. Yıllardır Siverek basınında önemli görev üstlenen Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş’ı yakinen tanıyoruz. İlçemize faydası olacak projeler yürüteceğine olan inancımız tamdır ki geçmiş dönemde yürüttüğü projelere destek verdik. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.Oda başkanlarını odasında ağırlayan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş, ziyaretten ve destekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Halkla ilişkilerin öneminin farkında olduklarını belirten Dolaş, “Meslek odalarımızın desteği bizim için son derece önemlidir. Basının ilk ayağını her zaman halkla ilişkiler oluşturmuştur. Değerli başkanlarımız ile yürütmeyi düşündükleri bazı projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sokakta çalışan çocukların eğitimlerini sürdürmeleri ve meslek edinmeleri konusundaki projeleri var. Destekleri için tekrardan teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Galeri
📆 25 Aralık 2020 Cuma 13:07   ·   💬 0 yorum   👀 1.653 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 15 OCAK 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 14 OCAK 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR