MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » MİLLET BAHÇESİ PANDEMİ SONRASINA HAZIRLANIYOR
MİLLET BAHÇESİ PANDEMİ SONRASINA HAZIRLANIYOR
MİLLET BAHÇESİ PANDEMİ SONRASINA HAZIRLANIYOR

Siverek Belediyesi pandemi sonrasına hazırlık çalışmaları kapsamında halkın yoğun olarak kullandığı millet bahçesini yaza hazırlıyor.

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince hummalı çalışmaların yürütüldüğü millet bahçesinde bir yandan dezenfekte çalışması yürütülürken öte yandan sulama yapılıyor.

 

Çimlerin pandemi sonrasına hazır hale getirilmesi amacıyla biçme çalışmalarının da yürütüldüğü millet bahçesinde kamelyaların zemini ise betonla kaplanıyor.

 

Haşerelere karşı ağaç ve çimleri ilaçlayan belediye ekipleri, millet bahçesini pandemi sonrasına hazırlıyor.

 

-Çalışma tüm yeşil alanlarda yürütülecek

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, benzer çalışmaların tüm park ve yeşil alanlarda yürütüleceği belirtildi.

 

Normalleşme adımları kapsamında tüm hazırlıkların pandemi sonrasına takvimine uygun devam edeceğinin belirtildiği açıklamada, “Yapılan çalışmalardaki temel hedefimiz özellikle ailelerin uğrak noktalarından olan park ve yeşil alanlar, ekiplerimizce noksanlıkların giderilmesine yöneliktir.

 

Çocuklarımızın güvenli bir ortamda oynayabilmeleri ve ailelerin dinlenmeleri amacıyla millet bahçesinde bir dizi çalışma yürütülmektedir. Halkımızın sıkıntılı geçen korona virüs sürecinin atlatılmasının ardından stres atabileceği ve keyifli vakit geçirebileceği alanlar haline getirmek için çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.” denildi.

Galeri
📆 08 Haziran 2020 Pazartesi 14:48   ·   💬 0 yorum   👀 225 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

21 EYLÜL 2020 (www.siverekgazeteleri.com)
19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR