MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Milletvekili Gülpınar Düğün Töreninde Nikâh Şahitliği Yaptı
Milletvekili Gülpınar Düğün Töreninde Nikâh Şahitliği Yaptı
Milletvekili Gülpınar Düğün  Töreninde Nikâh Şahitliği Yaptı

Nikâh şahitliğine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeğeni Ahmet Erdoğan da katıldıAvrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar katıldığı düğün töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çocuk tavsiyesine vurgu yaptı.

Siverekli iş adamı Ayhan Timurtaş’ın kızının düğün törenine katılan Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeğeni Ahmet Erdoğan nikâh şahidi oldu. Davetliler nikâh töreninin ardından gelin Pervin Timurtaş ve damat Zekeriya Bulut çiftini tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Nikâh töreninde kısa bir konuşma yapan Gülpınar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tavsiyesini herkesin bildiğini belirterek, şunları söyledi

Bu tavsiyeyi tekrarlamaya gerek yok ki bizim bölgemizde bu tavsiyeye pek ihtiyaç yok. Allah’a şükür biz o tavsiyeyi fazlasıyla yerine getiriyoruz zaten.

Bu konuda Cumhurbaşkanımızı üzmeyeceğiz. Bu kardeşlerimiz de çocuk konusunda vatana millete hayırlı çocukları dünyaya getirip topluma faydalı birer evlat olarak yetiştirecekler.” dedi.

Törene Gülpınar’ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeğeni Ahmet Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Sabri Kirişçi, Siverek Kaymakamı Mustafa Çiftçiler ve çok sayıda davetli katıldı.

📆 26 Ocak 2019 Cumartesi 12:43   ·   💬 0 yorum   👀 564 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)
17 EYLÜL 2020 PERŞEMBE  (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR