MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » Milliyetçi Hareket Partisi MHP Siverek İlçe Başkanı Fetahlı’dan SİVİLDER’E Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi MHP Siverek İlçe Başkanı Fetahlı’dan SİVİLDER’E Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi MHP Siverek İlçe Başkanı Fetahlı’dan SİVİLDER’E Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Siverek İlçe başkanı Mustafa Fetahlı Siverek İl Yapma Derneği SİVİLDER’İ ziyaret etti.

 

Milliyet Hareket Partisi (MHP) Siverek İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı, ziyaretler kapsamında Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği’ne ziyarette bulundu.

 

SİVİLDER Başkanı Ayhan Ekinci ve Yönetim kurulu üyeleriyle dernek binasında bir araya gelen Fettahlı, Kentte son günlerde Esnafın içinde bulunan zor durumu ve çözüm önerileri için  SİVİLDER yönetim kurulu üyeleri ve tüm oda başkanlarıyla istişarede bulundu.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Sivil-Der başkanı Ayhan Ekinci ve yönetim kurulunca yapılan açıklamada, “MHP ilçe başkanı ve yönetimi, derneğimizi ziyarete geldiler. Olumlu görüşme yaptık, kendisine ve ekibine bu nazik ziyaretinden dolayı yönetim kurulu adına teşekkür ediyoruz.” denildi

Milliyetçi Hareket Partisi Siverek ilçe başkanı Fetahlı ziyaretinde SİVİLDER Yönetim kurulunda bulunan Gıda Maddeleri Odası başkanı Berat Dalaman, Terziler ve  Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Hanifi Ay,Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hacı İnan, Siverek Kereste ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mecit Yakar Yönetim kurulu üyeleri hazır bulundular.

 

Ziyaretler kapsamında Sivil-Der yönetim kuruluyla bir araya geldiklerini belirten İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı,“Sivereki İl Yapma ve Kalkındırma Derneğimizi ziyaret edip, buradaki kadim dostlarımla memleketimizi konuştuk sorunlarını dinledik kentimizin gelişmesini ve kalkınması için tüm oda başkanlarımla görüşüp esnaflarımızın sorunlarını en aza indirmek için partim ve Cumhur İttifakı olarak çalışmalarımız olacaktır   Siverek ile ilgili çeşitli konulara   El birliğiyle güzel bir Siverek için hizmet etme aşkıyla çabalayacağız. Rabbim bizi muzaffer eylesin.” dedi.

Galeri
📆 15 Haziran 2022 Çarşamba 21:23   ·   💬 0 yorum   👀 730 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 ARALIK 2022 Cumartesi(www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi – 2 Aralık 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR